Lista Inscritos

XIV MITJA I QUARTA MARATÓ CIUTAT D'OLIVA

Mitja Marató: 07/02/2016 a las 00:00h

0

Pendientes

440

Confirmados

Dorsal Corredor Estado
1

Sergio MartÍnez PÁrraga

Independiente

2

Adrian Gavidia Peña

Independiente

3

Guillermo Monrabal Cruañes

Independiente

4

Rafa Benimeli Gutierrez

C.D. L´Espenta

5

Joaqui Ballester Marti

Independiente

6

Felipe Torre De Miguel

C.E. Dorsal 19 Pego

7

Juan Tomas Llorca

C.D. L´Espenta

8

Jose Rico Sebastia

C.A. Els Oliveros

9

Francesc Xavier Tro Molines

Atletisme Benissa

10

Miguel Ibiza Briones

C.A. Els Oliveros

11

Pablo Ballester Server

Independiente

12

José Juan Sanchis Bernabeu

C.A. Safor DelikiaSport

13

Jesus GavilÀ MiÑana

C.A. Daimús Tecnoesport

14

Ana Savall Carrero

C. D. L'Espenta

15

Manuel Sabater Savall

C. D. L'Espenta

16

Monica Gomar Navarro

Independiente

17

Hector J. Roche Aparisi

Independiente

18

Mónica Marco Femenia

Independiente

19

Pep Ferrando Boigues

Independiente

20

Christian Ritella

Team Ultra Sweden

21

Francisco Bosca Mayans

Independiente

22

Rafael Balbastre Camarena

Independiente

23

Ximo Cremades Barros

C.T. Oliva

24

Pere Cremades Barros

C.D. L´Espenta

25

Juan Bautista Sanchez Martorell

Independiente

26

Laura Noelia Cases Moncho

Triamics Silla C.T.

27

Angel Casamayor Plaza

Independiente

28

Salva Berto Fernandez

C.T. Gandía

29

Cindy Van Gerwen

Independiente

30

Kay Jackson

Independiente

31

Juanjo Bañó Bas

C.A. Cametes Pedreguer

32

Hector Fornés Perelló

C.A Sense `Pressa

33

Maria Cabrera Perez

C.A. Sense Pressa

34

Manuel Mejias Estruch

TecnoEsport

35

Juanjo Moscardo Ferrando

Independiente

36

Carlos Damian Moral Garrido

Independiente

37

Justo Insa García

Independiente

38

Hector Navarro Martí

Independiente

39

Silvia Giménez Prats

Independiente

40

Ian Graham

Independiente

41

Vicent De Juan Devesa

Independiente

42

Carlos Sánchez Sau

C. Bernardos Trotters

43

Isabel Vidal Palomares

Club esportiu espurna

44

Francisco Soriano Sanchez

Independiente

45

Vicente Puig Mahiques

Independiente

46

Jose Luis Peiro Jorda

Independiente

47

Paco Cardona Morell

Independiente

48

Andy Delderfield

Independiente

49

Maria Ciscar Barber

Club de Córrer Piles

50

Lourdes Vidal Orengo

Club de Correr El Garbí

51

Mark Morgan

UK Runchat - Team Red

52

Jesus Blas Juan Escrivá

Independiente

53

Carlos Sánchez González

Independiente

54

Joan Sanchis Sala

Independiente

55

Miguel Miñana Noguera

C.A. gata

56

Sandra Sala Miralles

c a gata

57

Maria Jose Soler Arbona

Club de Altetisme de Gata

58

Generosa Vidal Cuquerella

C.A. Belgida

59

Maria Mulet Mestre

C. A. Gata

60

Juan Pablo Bataller Arias

C.A. Gata

61

Juan Vicente Soler Torres

C.A. Gata

62

Miquel Grimalt Escortell

Independiente

63

José Francisco Pascual Ferri

Independiente

64

Miguel Angel Albert Garcia

Independiente

65

Jorge García De Dionisio Belda

Independiente

66

David Cebrero Serrano

Independiente

67

Victor Albert Garcia

Independiente

68

Carles Navarro Pons

Club tenis oliva

69

Javier Bernabe

Independiente

70

Paco Milian Fernandez

Independiente

71

Ana OrtolÀ OrtolÀ

C.D. L´Espenta

72

Juansa Llopis Ibiza

C.D. L´Espenta

73

Miguel Angel Carrion Martinez

C.D. L´Espenta

74

Oscar Mateo Ibiza

C.A. MIRAMAR FENT CAMES

75

Demetrio Martinez Camarasa

C.A. El Valle de Ayora

76

Robert Bayona Adam

Independiente

77

Dani Terrades Puig

C.C. EL GARBÍ

78

Fede Server Costa

C.E. Dorsal 19 Pego

79

Eliseo Roig Ferrer

Independiente

80

Vicente Perez Verdu

C.A. Safor DelikiaSport

81

Erik Soriano Riera

Independiente

82

Juan Jose Lopez Catala

SOCA-RUN Cocentaina

83

Josep Vicent Llinares Palacios

C.A. La Valldigna

84

Juan Jose Boix Llopis

c.c el garbi

85

Juan Carlos Reina Torres

c de c el garbi

86

Toni Cervera Tur

C.A.ELS Oliveros

87

Javier Peñalver

Independiente

88

Elo Martinez

Independiente

89

Pepe Vicedo Marzal

Independiente

90

Luis Vicedo Marzal

Independiente

91

Vicente Torromé Alhambra

S.D. Correcaminos

92

Maria Tercero Peiro

Independiente

93

Mercè Tercero Peiró

Independiente

94

Pep Benavent Benavent

S.M. Club d'atletisme Fuig que et xafe

95

Jose Alberto Notario Brox

S.M. Club d'atletisme Fuig que et xafe

96

Paki Martinez Torrella

C.A. El Valle de Ayora

97

Jose Martinez Torrella

C.A. El Valle de Ayora

98

Ana Contreras Gonzalez

Independiente

99

Neil Bowmer

Swaledale Runners

100

Ros Blackmore

Swaledale Runners

101

Francisco Guerra Tortosa

C.A Ciutat D´Albaida

102

Ana Gomis Fuentes

C.A. La Xara

103

Domingo Jose Masquefa Mas

C.T. Corriol Oliva

104

Jordi PeirÓ HernÁndez

Independiente

105

Santi Oliva Leal

Independiente

106

Jorge Luengo Tevar

NUEVE 15

107

Pedro Garcia Gandia

Independiente

108

Patxi Luque Domínguez

FARMACIAS GALIANO COLECHA

109

Patricio Vicente MartÍ Sendra

C.A. Altea

110

Jose Luis Pérez Martinez

Independiente

111

Alfonso Serrano Lopez

Independiente

112

Jose Chova Pons

Independiente

113

Armando Botica Artalejo

FONDISTAS TOLEDANOS

114

Marisol Manzano Cervantes

fondistas toledanos

115

Rosa Martínez Morató

C.D. L´Espenta

116

Jose Francisco Garcia Santacreu

Independiente

117

Macarena De La Puerta Escribano

Independiente

118

Rosa Leonor MartÍ Camps

Independiente

119

Joan Andres Guillem

Club de Córrer Piles

120

Ramon Gonzalez Gonzalez

Runners Ciutat de Valencia

121

Javier Belda Linares

C.A. Agullent

122

Amparo Villar Palomar

C.A. Safor DelikiaSport

123

Fernando Robles Oliver

C.A. Safor DelikiaSport

124

Tino Navarro Martinez

C.E. Dorsal 19 Pego

125

Vicent Sendra Llidó

C.A. Els Oliveros

126

Cristina Valiente Porta

C.D. L´Espenta

127

Gisela Lucas Maño

C.A. Safor DelikiaSport

128

Ivan Moreno Cobos

C.A. Safor DelikiaSport

129

Javier Gregori Tortosa

C.A. Daimús Tecnoesport

130

Paco López Pérez

RUNNERS MONTEALEGRE

131

Vicente Ivars Soliveres

xe espereu-me brillonet

132

Jose Luis Moreno Miguel

Independiente

133

Antonio Savall Fajardo

Bernardos Trotters

134

Pepe Domenech Mahiques

BERNARDOS TROTTERS

135

David Millet Guillem

Club de Correr El Garbí

136

Inmaculada Garrigós Mascarell

Independiente

137

Javier Jorda Catala

C.D. L' Espenta

138

VÍctor FornÉs Grimalt

Club de Muntanya la Faixa

139

Javier Alborch Canet

Independiente

140

Gabriel MollÁ Fuster

Independiente

141

Raul Bueno Garcia

Club de Córrer Piles

142

Moisés Cloquell Serra

Club de Córrer Xeraco

143

Paula Collado Ferrer

Club de Córrer Piles

144

Eugenia Morojosa Peralta

Club de Córrer Piles

145

Vicente Soler Alemany

Independiente

146

Sara Morant

Independiente

147

Maria Crespo Cortés

Independiente

148

Rubén Pere

Independiente

149

Jesus Morant

Independiente

150

Josep Andrés Torres

Independiente

151

Ángel CantÍn Sanz

C.D.U. Politécnica Valencia

152

MarÍa Teresa GarcÍa FernÁndez

Independiente

153

Esteban Segu Rodriguez

Independiente

154

Elias Vivas CariÑana

Independiente

155

Xavier Salas Trejo

Independiente

156

Patricia María Corbín Ordóñez

Independiente

157

Dolores Chafer Collado

Independiente

158

Pepe Caldes Arandiga

Independiente

159

Jose Bordera Juan

C.A. La Costera

160

Vicente Izquierdo Campos

Independiente

161

Maite Fletes Palomares

Independiente

162

Jesús González Pellicer

C.A. Els Oliveros

163

Salva San Vicente

CD MASKTRI

164

Vicente Olmos Mengod

Runners Ciutat de Valencia

165

Miguel Angel Cebrian Sanchez

Independiente

166

Marco Antonio Soriano Palma

Independiente

167

Sonia Napolitano

S.D. Correcaminos

168

Jose Caballer Alabadi

S.D. Correcaminos

169

Amparo Vicent Valero

REDOLAT TEAM

170

Miguel Hernandez Lopez

REDOLAT TEAM

171

Pepe Moll Garrigós

G.A. Runners Dénia

172

Vicent Salelles Mateu

c.d. l'espenta

173

Lourdes Santamaria Puig

Independiente

174

Eduardo Senen Montaje Gonzalvo

The Kenyan Urban Way

175

Emilio Lazaro Etrada

atletas nucleo duro de denia

176

Christina Mallett

C. A. Dianium

177

Miguel Angel Fernandez Valenciano

Independiente

178

Jose Pla Alberola

C.A. La Valldigna

179

Vicente Cuevas Cuartero

C.E Dorsal 19 Pego

180

Pablo Jiménez Notario

Valencia Basket Running Team

181

Sebastián Jiménez Gualda

Independiente

182

Genoveva Gavidia Molina

C.A. El Valle de Ayora

183

Juanjo García Gómez

Independiente

184

Francisco Ceresola Piera

C.E. Dorsal 19 Pego

185

Vicent Garcia I Llorens

Independiente

186

Raul Aparisi Ciscar

C.A. La Valldigna

187

Sergio Margarit Benavent

S.M. Club d'atletisme Fuig que et xafe

188

Carlos Llorca Gilabert

Independiente

189

Quique Mortes

C.A. Cullera

190

Ximo Hoyo Arlandis

C.A. Cullera

191

Miguel Pérez Pérez

Atleta Nucleo Duro

192

Jaume Reig Gonzalez

Madrid

193

Paco Castello Ciganda

Gandia

194

Etienne Yverneau

Independiente

195

Antonio Ontiveros Sanchez

Runners Ciutat de Valencia

196

Alejandro Saavedra Avivar

Independiente

197

Fede Carmona Roger

Independiente

198

Samuel Berenguer Garcia

CARNICERIA VTE.BERENGUER

199

José Angel Gaspar Acàmer

C.A. Altea

200

Jose Belda Marcos

GR Real de Gandia

201

Jesús Gregori Villanueva

Independiente

202

Pedro Ortin Ferrero

Independiente

203

Rafael Fayos Roselló

C.E. Llocnou

204

Juan Carlos Ferrero Alvarez

Independiente

205

Carlos Diego Fons

Independiente

206

Ximo Lizcano Saez

C.. CORRER AGUST BELLREGUARD

207

Fausti Vila Magraner

Independiente

208

Jose Antonio Bautista Lopez

C.E. Runners Rio Túria

209

Stephan Kappus

C.E. Runners Rio Túria

210

Salvador Lancis Saez

ATLETAS NUCLEO DURO DENIA

211

Isabel Fuertes García

Independiente

212

Jose Maria Soler Sanz

Independiente

213

Jose Catala Calabuig

C.A.El Xio LLUTXENT

214

Jose Maria Delgado Rodrigo

INDENPENDIENT

215

Alexis Perez Lozano

Brillonet Xe espereu me

216

Vicente Ubeda Tolosa

Crespo Cronorunners

217

Raul Bonilla Calvo

Independiente

218

Daniel Casseres Polo

Independiente

219

Francisco Bisquert Ortega

ATLETAS NUCLEO DURO DENIA

220

Pedro Ferrando Gosp

S D CORRECAMINOS

221

Maria Cristina Martinez Sanchez

Independiente

222

Manuel Moliner Marin

Independiente

223

Ivan Soler Lamirant

C.E. La Vespa de Novetlè

224

Juan Jose Martinez Vaya

Independiente

225

Jaume Mut Roselló

Atletas Núcleo Duro Dénia

226

Rafa MoscardÓ Mateu

C.A. L´Ollerí­a

227

Herme Estelles Espuch

Independiente

228

Antonio Egea Falomir

365Rider

229

Silvia Ramos Torro

Independiente

230

Pepe Ferre Calabuig

Independiente

231

Oscar Aparisi Diaz

Independiente

232

Gregorio Jose Huertas Almenara

C.A. Els Oliveros

233

Juan Guardiola Sart

C.A. Llebeig Xàbia

234

Jesus Palaumahiques

Los incansables

235

Luis Ríos Sendra

Independiente

236

Laury Martorell Leiva

Sanitas Smile

237

Lorena Quispe Irigoyen

Independiente

238

Charo Perez Gallardo

C.A. Safor DelikiaSport

239

Lourdes Bou Peiro

C.A. Safor DelikiaSport

240

Jose Carlos Tarraso Roca

Habitale Inmobiliaria

241

Fernando Pons Pons

Club de Córrer Piles

242

Ramon Alemany Cots

Independiente

243

Salvador Javier Signes Orovay

Calygat.com

244

Vicent Morant Deusa

Club de Correr El Garbí

245

Juan José Vaz Saez

Independiente

246

Juanjo Roselló Soler

C.A. Xàtiva

247

Jose Luis Giner Marti

C.A. Xàtiva

248

Evaristo Planells Andreu

Amunt Avall Torrent

249

Juan Savall Bonet

CLUB DE TENNIS OLIVA

250

Carlos Bonet Mas

CLUB DEPORTIVO MASKTRI

251

Andres Villanueva Matoses

Club de Correr El Garbí

252

Salvador Moral Benavent

C.A. Safor DelikiaSport

253

Paloma Aparicio Varón

C.A. Safor DelikiaSport

254

Abilio Sanchez Sanchez

Independiente

255

Juan Bautista Aparici Bolufer

C.A. Xàtiva

256

Rachel Mounter

Independiente

257

Mamen SeguÍ OrtolÁ

C.A. Safor DelikiaSport

258

Abel Brines ArmiÑana

tutriatlon

259

Juan Guarner Olmo

C.A. Xàtiva

260

Susi Ehle

S.M. Club d'Atletisme Dianium

261

Jose Salvador Albors Gras

SOCA-RUN COCENTAINA

262

Sergio David Marin Giner

C.a.corremundos

263

Pascual Carlos Company Puig

C.D. L´Espenta

264

Juan Ginestar Bailen

C.A. Ondara

265

Maria Jose Catala Moncho

C.A. Ondara

266

Joana Del Roj

Blue Line

267

Joan Bpte. Carbonell

Blue Line

268

Fernan Gonzalez Vilata

ELS 4 GATS CLUB BAND

269

Héctor Salazar Fernández

+KTRI

270

Alfonso Soler Alemany

Independiente

271

Bruno Gadea Llopis

Córrer a Gust - Bellreguard

272

Manuel Prieto Cunquero

Independiente

273

Gerardo Estruch Gregori

Independiente

274

Marcos Rodríguez Hendley

Els 4 gats

275

Pedro Juan Victoria Miñana

C.A. Favara

276

Cayetano Bixquert Vicedo

C.A. Favara

277

José Carlos Rodríguez Hidalgo

C.A. Altea

278

Lucia Villada Heredia

Els Quatre gats

279

Julio Sigalat Gregori

Independiente

280

Pascual Vila Canet

Independiente

281

Javier García Sabater

Club Deportiu ESPURNA

282

Jose Maria Verdu Esteve

Independiente

283

Carlos Ginestar Carreres

Independiente

284

Leoncio Ramirez Monzon

SPORTPHYSIOLOGY

285

Joaquin Carlos Sanchez Abenza

C.A. Ajos-Xàtiva

286

Jose Francisco Pedros Monfort

C.A.GATA

287

Jose Luis Boronat Rebagliato

Club de Córrer Piles

288

Francesc Xavier PÉrez I Navarro

Independiente

289

Mayte Bolo Canet

C.A. Camallaes

290

Vicent CastellÀ SeguÍ

C.A. Camallaes

291

Vicente Barreres Martinez

C.D. L´Espenta

292

Mari Carmen Lorenzo Rodriguez

Independiente

293

Oscar Ramón García

Calcheros Runners Team

294

Juan Gomis

INDEPEN

295

Esteban Bonet Quiles

Independiente

296

Juan Andres Alfaro Balaguer

Club de Correr El Garbí

297

Rafael Calabuig Paris

NUCLEO DURO

298

Antonio Ruiz I Costa

C.A. MIRAMAR FENT CAMES

299

Manolo Martínez Santamaría

Independiente

300

Rafa Aguado Escorihuela

C.T. Trivoltors Alcàsser

301

Sarah Wood

Independiente

302

Jose Vicente Estruch Castello

Independiente

303

Salva Ferrando Salinas

C.A. La Valldigna

304

Salva Vicens Tercero

Independiente

305

Cesar Cunquero Pelaez

Independiente

306

Sergio Aguado Berenguer

SPORTPHYSIOLOGY

307

Jose Ramon Mayor Gonzalez

Independiente

308

Víctor García

Runners Ciutat de Valencia

309

Héctor Martínez González

Independiente

310

Adrián Hadri

C.A. Llebeig Xàbia

311

Santi OrdiÑana Palmer

La Gerreria

312

Luis Sandro Garcia Molina

Independiente

313

Juan Emilio Tudela

Club Excursionista de Benigànim

314

Marcel Fluixa Torres

Club de Córrer Xeraco

315

Pedro Moya Rodriguez

C.E. Runners Rio Túria

316

Pedro Cifuentes Gomez

C.A. Don Quijote Albacete

317

Salvador Gonzalez Martínez

C.A. Don Quijote Albacete

318

Tomas León Ferrandis

Club deportiu espurna

319

Jeronima Gil Gil

C.A. Baleària Diànium

320

Fernando Perpiñan Darder

ESCUELA DEL CORREDOR PACO MILAN

321

Gerard Gregori Hortelano

Independiente

322

Salvador Perez Picazo

C.A. Ajos-Xàtiva

323

Diego Gracia Torregrosa

Confitería el pilar

324

Juanjo Gascon Magraner

C.A. La Valldigna

325

Mike Davies

C. A. Xe Espereu-me

326

Cristina Moya Contreras

C. Tutriatlon.com

327

Rafa Vila Tortosa

C.A.Enguera

328

Paco Buigues Carrió

C.A. Sense Pressa El verger

329

Francisco Camarasa Bordallo

Independiente

330

Sergio Torres Sanchez

Ondara Tri-Esport

331

Carlos Del Olmo Momblanc

Leones Running Team

332

Salvador García Aracil

Independiente

333

Oscar Figueres Cuevas

Independiente

334

Antonio Garcia Duro

Independiente

335

Martí Sifre Pont

Independiente

336

Ruben J. Rodrigo Ruiz

Independiente

337

Saoro Garcia Pérez

S.M. Colla Esportiva Corriol

338

Esther MoÑino Agulles

Independiente

339

Carlos Cerdá Gras

C.a.puçol

340

Jose Antonio Carmona Perez

Club de Correr El Garbí

341

Maria Carmen Aguilar Garcia

Independiente

342

Jose Luis Cardells Cifre

E.P. Turis

343

Miriam Moran

Independiente

344

Andres De Dent Cardona

Independiente

345

Iris Walthon

Independiente

346

Vanessa Rosello Piera

C.A. Bernia

347

Fernando Ferrer Ballester

C.A.SENSE PRESSA EL VERGER

348

Omar Sgrelli

Independiente

349

Maria Vila Vives

C.A.BÈRNIA

350

Vicent Duart Herrero

C.A. Ajos-Xàtiva

351

Juan Miguel Serrano Moreno

C.A. Els Oliveros

352

Jose Vicente Estévez Álvarez

C.A. Ondara

353

Juan Vitoria Luis

Club correr xeraco

354

Federico Mazcuñan Pascual

CEMO

355

Loly Peña Biosca

CarrerasPopulares.com

356

Jose Isidro Gomez Cuesta

CarrerasPopulares.com

357

Carlos Siscar Bay

C.E. Dorsal 19 Pego

358

Jesus Quiles Guaita

E.P.Turis

359

Angel PiÑero Fernandez

Club de Córrer Xeraco

360

Quico Reig

G.E. Els Llops Villalonga

361

José Cañamás Ochoa

C.E. LLOCNOU

362

Francisco Murcia Lopez

Club de Montañismo els Caragols

363

Cesar Bonilla

C.E. LLOCNOU

364

Ximo Marco Just

Club de Correr El Garbí

365

Toni Fernandez Hernandez

C.A. La Vega San Antonio

366

Jose Luis Coll Vives

G.R. REAL DE GANDIA

367

Vicent Pastor Rubio

Ondara Tri-Esport

368

Salvador Morell Moncho

Club de Correr El Garbí

369

Pablo Riquelme Caro

C.A. Ajos-Xàtiva

370

Pilar Andres Serrano

Club de Correr El Garbí

371

Pedro Cuenca Faus

Independiente

372

Laura Catala Sanchís

C.A. Xàtiva

373

Marc Antoni Segui Lamirant

C.E. La Vespa de Novetlè

374

Andrés Figueres Sancho

Club Deportivo Jorge Manrique

375

Josep Server Ausina

Club de Correr El Garbí

376

Jose Vicente Coso Pardos

Crespo Cronorunners

377

Alejandro Ortolá Ortolá

S.D. Correcaminos

378

Ximo Figuereo Peinado

Go run

379

Ruben Guillen Diaz

C.A. Els Oliveros

380

Fran Lopez Bolufer

Independiente

381

Fernando Server Espin

C.A Ondara

382

Monica Vazquez Miñana

C.D MASKTI

383

Miguel Pou Pérez

C.Bernardos Trotters

384

Juan Arlandis Melia

ultrafons alacant automoviles gomis

385

Rafael Jimenez Ramirez

Atletismo Alcorcón

386

Rubén Pou Pérez

C. Bernardos Trotters

387

Jose Vicente Palop Cabanes

C.E. La Vespa de Novetlè

388

Germán Carbonell Ferrando

tutriatlón

389

Tania Galdón Vidal

Penya Mohicans

390

Inma Gorba MollÁ

Independiente

391

Joanmi Rafet Soriano

GA RUNNER DÉNIA

392

Maximo Folques Lorente

C.E. Dorsal 19 Pego

393

Jose Vicente Ferrer De La Cruz

C.A. Corbera

394

Esteban Perales Montesinos

Crespo Cronorunners

395

José Antonio Ramos Moreno

Colau runners

396

Marcos Perez Dekkers

Independiente

397

Henriette Weeber

Club atl

398

Manuel Marti Pastor

Club correr a gust bellreguard

399

Juanjo Moreno Gutiérrez

C.A. Safor DelikiaSport

400

Carolina Seth-smith

Independiente

401

Ricardo ArtÉs PallÁs

C.A. Genovés

402

Jesús Mollá Miret

Independiente

403

Francesc Parra Oltra

Triatló Corriol

404

Victor San Cristobal Millet

Independiente

405

Miguel Ferrer Ballester

C.A. Sense Pressa El Verger

406

Jose Monedero Chamizo

tu tira que yo ya

407

Juan Ramón Martínez López

Physiococore y

408

Jaime Cortes Villa

el campello running club

409

Vanessa Estevez Collado

Independiente

410

Alejandro Jimenez Romero

Independiente

411

Javier Granizo Ponce

C.A.Promesas Villena

412

Ramón Jiménez

Independiente

413

Paco Aragones Vazquez

C.A. Ajos-Xàtiva

414

Carmen Sala Ferrer

C.E. Dorsal 19 Pego

415

Vicent Sala Gonzalez

C.E. Dorsal 19 Pego

416

Evaristo Castella Sanchez

C.D. Masktri

417

Andres Pérez Izquierdo

C.A. Miramar Fent Cames

418

Enrique Panach Rosat

Gaes Running Team

419

Jose Beltran Bisbal

C.A. Cullera

420

Lucia Sala AlmiÑana

C.A. Favara

421

Jose Llorca Salort

Idependiente

422

Francisco José Moratal Guijarro

Independiente

423

Fernando Abalde

masktri

424

Lorena Navarro Carreres

C.A La Xara

425

Eduardo Torres Fink

Independiente

426

Jose Adri

Independiente

427

Juan Carlos Rodriguez Lopez

Santander Runner

428

Casimiro Garcia CastellÁ

Club de Correr El Garbí

429

Emilio Sala MiÑana

Club de Córrer Peus Quets

430

Tony Woodall

C.E. Dorsal 19 Pego

431

Víctor Contrí Fayos

Ondara Tri-Esport

432

Amedeo Maturo Senra

C.E. Dorsal 19 Pego

433

Antonio García Petit

-

434

Jose Angel Garcia Garcia

Independiente

435

Fernando Escriva Vidal

C.A MIRAMAR FENT CAMES

436

Vicente Coll Garcia

C.E. Quatre Gats de Rótova

437

Diego Vidal Bataller

Club de Correr El Garbí

438

Alvaro Quintana Castro

Independiente

439

Pablo Torres González

Club de Correr El Garbí

-

Vicente Sansaloni Giner

Independiente