Lista Inscritos

XIV MITJA I QUARTA MARATÓ CIUTAT D'OLIVA

Quarta Marató: 07/02/2016 a las 00:00h

0

Pendientes

430

Confirmados

Dorsal Corredor Estado
601

Jesus Campos Arenas

ONSEN RUNNERS ALCOI

602

Dionisio Castillo Ochando

C.A. Cullera

603

Victor Vila Llatas

Club de Correr El Garbí

604

Xelo Ortolá I Moltó

C.A. Safor DelikiaSport

605

Gonzalo TorrÓ Penades

DULCE BEBÉ ONTINYENT

606

Jaume Cots Ibiza

C.A. Els Oliveros

607

Rafael Escolano Signes

CC EL GARBI

608

Cristina Pulido Gilabert

C.A. Els Oliveros

609

Vicent Mestre Llorca

C.A. Els Oliveros

610

Joan Carles Gilabert Pellicer

Corriol Xtrem

611

Xaro Tomàs Tecles

Corriol Xtrem

612

Juan Vidal Ribero

Olaso Team Carcaixent

613

Nieves Mayor Gonzalez

C.d. Maxktri

614

Javier Sastre Pons

G.E. Els Llops Villalonga

615

Jessica Howell

Independiente

616

Sheela Bruckner

Independiente

617

Joserra Martos Martín

Independiente

618

Eugenia Diaz Gomez

Independiente

619

Daniel Vidal Ribero

Independiente

620

Paloma Ribero Gavidia

Independiente

621

Raul Fernandez Romacho

Independiente

622

Teresa Monzonís Cardona

Independiente

623

Alba Estival Mollà

Independiente

624

Adelino Garcia Dolz

G.E. Els Llops Villalonga

625

Mara Sempere Manuel

Independiente

626

Amparo Berbegall Sendra

Independiente

627

Asun Gregori Estruch

C.A.ELS Oliveros

628

Eliseo Escriva Vercher

Independiente

629

Sisi Mayans Blanco

Independiente

630

Santi Esteve Calabuig

Independiente

631

Juan Carlos Gonzalez Brasero

C.A. Don Quijote Albacete

632

Ana Salort Tercero

Independiente

633

Marisa Villena Sevilla

Independiente

634

Ismael Ferreras Riesco

Colau Runner's

635

Damian Sanchis Juan

Independiente

636

Pepa Cardona Calabuig

Independiente

637

Ximo Asco Pastor

Independiente

638

Juan Cristobal Diaz Garcia

Club de Correr El Garbí

639

Claudia Méndez Herrera

Independiente

640

Jose Antonio Guzman Baigorria

Independiente

641

Javier Femenia Sanchis

C.D. L´Espenta

642

Salvador Pellicer Pascual

Independiente

643

Lidia Pellicer Climent

Independiente

644

Tania Navarro Agud

C.E. Dorsal 19 Pego

645

David Abad EscrivÁ

G. A. PUBLIDOM

646

Yanina Flores Aveiro

G. A. PUBLIDOM

647

Paco Guitart Cervera

C.A. Els Oliveros

648

Javier Soria Llorca

C.A .Els Oliveros

649

Jessica Muñoz Paredes

C.A. Iruncalp

650

Amian Climent Arques

club esportiu espurna

651

Juan Pascual MartÍn

Independiente

652

Pedro Nuñez Carretero

OPTIMASPORT PF

653

Julian Gregorio Ferrando

Runners Ciutat de Valencia

654

Inés Comes Perucho

Independiente

655

Anais Reig Gregori

Club de Correr El Garbí

656

Vicente Pastor Frances

C.A. Safor DelikiaSport

657

Federico Fuster Ibiza

Independiente

658

Jose Maria Alvado Jimenez

C.A. Altea

659

Vanessa Ivars Domingo

Independiente

660

Alicia Puig Estruch

Independiente

661

Patry Pla Gandia

c.a.agullent

662

Carlos Rodrigo Piqueres

Independiente

663

Sergi Tomàs Rosselló

C.E El Minuter.es

664

Vicent Pla Pons

Independiente

665

Antonio Mas Ochando

Independiente

666

Francisco Javier Gómez Malla

Independiente

667

Eva Gordillo Cana

Independiente

668

Pepe Vila Castillo

c.c el garbi

669

Montse Mira Silvestre

Independiente

670

Mcarmen Serena Gomez

Independiente

671

Pepi Sanchez Jimenez

Independiente

672

Alain Sanson

Independiente

673

Jose Damian Martin Palomino

C.A. Vall d´Albaida

674

Antonio Lopez Galiana

C.A. Vall d´Albaida

675

Andrea Galbis

Independiente

676

Jessica Vanesa Asensio Faya

ONSEN RUNNERS ALCOI

677

Marian Morales Capuchino

Independiente

678

Adolfo MuÑoz Martin-pero

Independiente

679

Roberto Perello Torrens

Independiente

680

Abel Perez Aracil

ATOTRAPO

681

Ana Nevado Berenguer

Universidad de Alicante

682

Roberto Cruañes Sanjuan

Independiente

683

Marta Avargues Ciscar

C.D. Masktri

684

Paco Avargues Gadea

C.correr a gust Bellreguard

685

Anna Avargues Ciscar

C.D. Masktri

686

Javier Arroyo Cebrian

C.D. L´Espenta

687

Cristina Aparici Garcia

C.A. Belgida

688

Nicolas Payard Waldfogel

Club de Correr El Garbí

689

Maria Jesus Cerezo Arevalo

Club de Correr Piles

690

Francesc Ferrer Mulet

C. A. Gata

691

Toni Castello Alonso

Independiente

692

Sonia Navasquillo Calderon

Independiente

693

Jose Serra

TRIGANDIA

694

Domingo Vidal Parra

Independiente

695

Vicente Monzó Ribera

C.E. La Vespa de Novetlè

696

Rocio De La Puerta Escribano

Independiente

697

Daniel Marti Canet

Independiente

698

Josue De La Puerta Escribano

Independiente

699

Jaime Donderis Paches

Independiente

700

Alba Mascarell Gomez

Independiente

701

Jose Antonio Franco Rodriguez

Independiente

702

Mª Dolores Escribano Peco

Independiente

703

Vicent Calabuig Parra

Correr a Gust Bellreguard

704

Alberto Alandete Vila

Baidengú runners

705

Vicente Garcia Gomez

Independiente

706

Francisco Javier Galindo Chenoll

Independiente

707

Martin Pastor Garcia

Independiente

708

Pascual Oña Burgos

Independiente

709

Hector Coll Bravo

C.E El Minuter

710

Juan Vidal Bel

Penya Mohicans

711

Alfonso Choque Carreton

C.A. La Rabosa

712

Daniel Aparisi Castillo

Independiente

713

Eva Esparza Guijarro

Triesport Roquette

714

Kiko Guerrero Boix

Independiente

715

Enrique Llinares Climent

CA Sargantana

716

Chi Zhou Wu

Independiente

717

Javier Martinez BaÑuls

C.D. L´Espenta

718

Jose Gosp Sendra

Triatlo Gandia

719

Carmina Segarra Monfort

Independiente

720

Jose Sevilla Caudeli

Independiente

721

Sara Vila Serrano

Independiente

722

Rafa Higueras Gomez

c atletisme cullera

723

Bernardo Jareño Rodríguez

C.A. La Valldigna

724

Ximo Gisbert Cortes

Independiente

725

Guillermo Llacer Llobell

C.D. L´Espenta

726

Laura Payá Pastor

Independiente

727

Jose Serrano Moreno

C.A.Els oliveros

728

Laura Escudero Ruiz De La Hermosa

Independiente

729

Pepe Avila Ribero

Penya Mohicans

730

Jose Segui Cardona

C.A. Daimús Tecnoesport

731

Xavier Salelles Mateu

C.D. L´Espenta

732

Vicent Chafer Segrelles

Club CorreGatell

733

Sandra Ferrando Saez

Independiente

734

Raquel Martinez Lázaro

C.A. El Valle de Ayora

735

Milva Rovira Sala

Club de Córrer Piles

736

Maria Mena Salort

Independiente

737

Anna Mestre Sabater

Independiente

738

Adriana MoscardÓ MarÍn

Independiente

739

Carolina Sanchez Limeres

Poc a Poc Alcoi

740

Jose Francisco Perez Botella

Poc a Poc Alcoi

741

Lola Banovio Garcia

C.A. El Valle de Ayora

742

Antonio Solana Martinez

ESCUELA DEL CORREDOR PACO MILAN

743

Eduard Rubiols Llopart

Independiente

744

Pablo Garcia SÁnchez

Independiente

745

Loren MonzÓ Alonso

Ratatletes Alberic

746

Victor Neila Belda

Ratatletes Alberic

747

Paula Deusa López

Independiente

748

Cesar Bernabeu Estruch

Independiente

749

Juani Adrian Sanchez

Independiente

750

Juan García Adrián

Independiente

751

Vicente Sempere Torres

C.D L'espenta

752

Daniel Ferri Angulo

CORREGATELL

753

Josep Antoni Mollà Fuster

Independiente

754

Antonio Ibáñez Esteban

C.A. La Nucía

755

Lucia Olaso Moreno

c.correr piles

756

Esteban Cervera Tur

C.A. Ondara

757

Joan Sanchis CastellÓ

Club de Córrer Xeraco

758

Alba Cloquell Badenes

Independiente

759

Salvador Limorti Climent

C.A. Silla

760

Alex Holovanenko

C.D. Masktri

761

Javier Ortiz Llodra

C. A. Els Oliveros

762

Jose Vicente Tórtola Climent

Independiente

763

Dora CamÚs Climent

Independiente

764

Isabel Gregori Bertomeu

C.D. L´Espenta

765

David Sanz AlbiÑana

Independiente

766

Elena López Lara

C.A IRun Calp

767

Joaquin Jimenez Serrano

Independiente

768

Maria Jose Aracil Sanchez

onsen runners alcoi

769

Francisco Mico Navarro

Independiente

770

Enrique Muñoz González

Independiente

771

Juan Alonso Bas

Independiente

772

Noelia Pellicer Tomas

Irun calp

773

Sergio Chafer Miñana

C.A. Xío de Llutxent

774

Maite Espí Boscà

C.A. Xío de Llutxent

775

Vicent Tercero Llorca

C.D. L´Espenta

776

José Moreno Lorente

C.A. Xío de Llutxent

777

Vicent MartÍ Cots

C.D. L´Espenta

778

Jose Gregori Carmona

Independiente

779

Rafa Avila Ribero

Penya Mohicans

780

Jordi Lara Albert

Independiente

781

Vicente Mestre Tomas

Independiente

782

Ana Alberola Puigcerver

Independiente

783

Anna Talens Solanes

Independiente

784

Antonia Arjona García

Independiente

785

Cristian Calabuig

Independiente

786

Liz Karina Fernández

Independiente

787

Toni Martinez Pericas

Independiente

788

RubÉn Toran Navarro

Independiente

789

Francisco Sanchez Miralles

C.A SENSE PRESSA EL VERGER

790

Gemma MiÑana Moragues

CALYGAT

791

Pau Bosch

Independiente

792

Maria Albert Alabort

C.C Xeraco

793

Paula Pellicer Raja

C.C Xeraco

794

Reiner Schreiber

just4fun kalbsches Haus

795

Ricardo Artigau Hilario

C.E. La Vespa de Novetlè

796

Alberto Llorens Roig

Independiente

797

Juanjo Grau Gascón

C.A. La Valldigna

798

Juan Manuel Albors Gras

Independiente

799

Jaume Server Pons

Independiente

800

Jose Antonio BaÑuls Pedro

enganxa´t a correr

801

Ignacio Albert Trilleros

Independiente

802

Manolo Pous Miralles

C.D. L´Espenta

803

Jorge Musté Guerrero

Independiente

804

Angel Andres Ballesteros

MARITIM-SERRERIA

805

Manuel Manzano Romero

Independiente

806

Abraham Hernandiz Sancho

Independiente

807

Paco Ibiza PeirÓ

Independiente

808

Rodrigo Cariqueo Campos

Independiente

809

Rafa Morató Sanchis

Independiente

810

M Angeles Mengual Narvaez

Independiente

811

Rafa Morató Robles

Independiente

812

Francisco Abel Oller Julia

C.a.corremundos

813

Juan Bautista Ferrando Nicolas

C.A. Carcaixent

814

Ximo Colomer Garcia

Independiente

815

José Ortola Ortola

Independiente

816

Vicent Rubio Ribera

Crespo Cronorunners

817

Arturo Llorca Gilabert

Independiente

818

Carlos Aparisi Rodriguez

C. D . MASKTRI

819

Borja Blasco Castella

Independiente

820

Sergio MuÑoz Gomez

Independiente

821

Dani Bernat Verdu

CLUB ATLETISME CAMALLAES

822

Alberto Palomero Jimenez

Independiente

823

Tomás Ortega Doménech

Independiente

824

Boro Serra Molla

Independiente

825

Salva Palero Martinez

C.A. Cullera

826

Laia Calabuig Pastor

C.D Masktri

827

Jose Sanchez Peris

Maritim-Serrería

828

Elvira Perea Hernandez

Maritim-Serrería

829

Rafael Muro Rodriguez

Independiente

830

Jesus Orts Rovira

Independiente

831

Salva Ciscar Nalda

c.correr piles

832

Fernando Grau Sapena

Independiente

833

Sandra Cordoba Rovira

Independiente

834

Jose Juan Ferrer Camarena

G.E. Els Llops Villalonga

835

Rafa Bellvis Fuster

Independiente

836

Rafa Bellvis Felix

Independiente

837

Susana Honrubia Rubio

C.C. Garbí

838

Manuel Martínez Luque

G.A RUNNER DÉNIA

839

Carla Alemany Greg0ri

Independiente

840

Miguel Moreno Catala

C.A. Ondara

841

Mohamed Oubelaid Aousser

Independiente

842

Ximo Llàcer Esplugues

L'Argilaga de Sellent

843

Matthew White

Independiente

844

Manolo Suarez

Maritim-serreria

845

Vicent Ciscar

Maritim-serreria

846

Carmen Esteve Pons

Marítim serreria

847

Pilar Fandos Rosaleny

Club Excursionista de Benigànim

848

Antoni Causí Pérez

C.A. Cametes Pedreguer

849

Daniel Brendan Custard Gasco

Independiente

850

Inés Morillo Tormo

C.A. La Gerreria Running

851

Roberto Rodriguez Ruzafa

C.D. L´Espenta

852

Patri Egea Such

Independiente

853

David Medina Sánchez

C.A. El Valle de Ayora

854

Salva Revert Fas

C.A. Safor DelikiaSport

855

Jose Vicente Savall Morató

Independiente

856

Juan Miguel Escriva Escriva

Independiente

857

Antonio Fernandez Luna

ATLETAS NUCLEO DURO DENIA

858

Juanma Abad Soler

alcoy

859

Mamen Gavila Guardiola

C. A. Xe Espereu-me

860

Christiane Wein

C. A. Xe Espereu-me

861

Javi Jordà Escrivà

C.A. Els Oliveros

862

Zosia Whelan

Independiente

863

Antonio Moya Molina

C.T. Gandía

864

Enric Borràs I Chofre

C.A. La Valldigna

865

Vicent Bou Serralta

C.A. Xeresa

866

Violeta Gómez Terre

Club de Correr El Garbí

867

Joan Fuster Bañuls

C.T. Gandía

868

Moises Grimalt Moragues

Independiente

869

Luis Perez Bañuls

Club de Correr El Garbí

870

Alicia Miravalles Alberola

Independiente

871

Jaime Sanchis Flores

Independiente

872

Eric Raymond Escriva

Independiente

873

Javier Mañó Sigalat

Club de Correr El Garbí

874

Paco Mañó Frasquet

Independiente

875

Enrique Peiro Solera

C.A. La Valldigna

876

Javier Martinez Sanchez

Independiente

877

Vicent Marqués Ferragud

Crespo Cronorunners

878

Carlos Monto Arambul

Maritim-Serreria

879

Fernando GarcÍa Molino

A. NUCLEO DURO

880

Cristina Millan Castaño

Maritim-serreria

881

Jose MompÓ HernÁndez

Independiente

882

Juan Carlos Navarro Orts

Independiente

883

Amparo Garcia Giner

Independiente

884

Jaume Fuster Monzó

C.A. Safor DelikiaSport

885

Joan Peret Noguera

C.D. Masktri

886

Gloria Bertomeu Moraro

Club córrer Piles

887

Joan Fuster Romero

Independiente

888

Alberto Millet Pellicer

C. Correr a gust Bellreguard

889

Jesus Bravo Delgado

C. Correr a gust Bellreguard

890

Encarna Ripoll Boigues

C. Correr a gust Bellreguard

891

Fina Garcia Rovira

Atletisme Benissa

892

Vicenta Escriva Peiro

correr a gust bellreguard

893

Llorenç Chaveli Gómez

Independiente

894

Joan Josep Donet Mahiques

Independiente

895

Carlos Carrascosa Lopez

Independiente

896

Maria Jose Navarro Diez

Independiente

897

Carlos Gomar Fernandez

Independiente

898

Juan Ribes Estruch

G.E. Els Llops Villalonga

899

Paco Orts Millet

G.E. La Carena La Font

900

Silvia Arbona

correr a gust bellreguard

901

Jose Miguel Palmer Puig

Independiente

902

Roman Lopez Varoch

Trifitness 31

903

José Escrivá Juliá

G.E. La Carena La Font

904

Angela Ribes Momparler

Independiente

905

Rosa Olaso Costa

C.A. Safor DelikiaSport

906

Juan Gonzalo Soler Pastor

VAZQUEZ TEAM

907

Carlos Moragues Mora

Runners L'Ahuir

908

JosÉ Maria Castro Perez

C.D. Never Stop Running

909

Laura Berbegall Giménez

C.A. Safor DelikiaSport

910

Fernando Pascual Solbes

Independiente

911

Victoriano Marcos Perez

C.A. Benidorm

912

Kike Moragues Signes

C.A. Daimús Tecnoesport

913

Juanjo Burguera Burguera

C.A. Daimús Tecnoesport

914

Ximo Pardo Segui

C.A. Daimús Tecnoesport

915

Vicente Bataller Guillem

C.A. Daimús Tecnoesport

916

Xelo Canoves Vidal

C.A. Daimús Tecnoesport

917

Ramon Villar De La Dueña

C.A. Daimús Tecnoesport

918

Marina Arencibia AzpÚrua

C.D. Never Stop Running

919

Juanjo Camps Ivars

C.A. Daimús Tecnoesport

920

Rosa Mansilla Bellvis

C.A. Daimús Tecnoesport

921

Vicent Peiro Salort

Club de c

922

Inma Navalon Frances

C.E. La Vespa de Novetlè

923

Miguel Angel Arcos MartÍnez

Independiente

924

Maria Duato Carcel

Independiente

925

Paula Salas García

Triatlò sueca

926

Janine Hassan

CD Masktri

927

Ruben Camarena Catala

C.A. Safor DelikiaSport

928

Jordi Planes Martinez

C.A. Daimús Tecnoesport

929

Paco Benavent Gregori

C.A. Els Oliveros

930

Nicolas Barber Castellá

C.A. Safor DelikiaSport

931

Paco Martinez Pericas

Independiente

932

Pep Fenollar Soler

Independiente

933

Ramon Uroz Cortes

Crespo Cronorunners

934

Estefania Donat Mico

C.A.Carniceria Vte.Berenguer

935

Ignacio Berenguer Fernandez

C.A.Carniceria VTE.BERENGUER

936

Jose Peiró Miñana

C.A. Miramar Fent Cames

937

Silvia Navarro MiÑana

C.D MASKETRI

938

Patricia Pedrós Fayos

Independiente

939

Paula Mascarell Chova

Club de Correr El Garbí

940

Francisco Miñana Sanchis

Independiente

941

Arancha Rodriguez González

C.A. Safor DelikiaSport

942

Miguel Vicente Ivars Lopez

Independiente

943

Mariola Ciscar Sanlorenzo

club muntanyer xeraco

944

Helena Lopez Sanchez

Independiente

945

Alfonso Perles Salvador

ATLETAS NUCLEO DURO DENIA

946

Ruben Bou Garrigos

Independiente

947

Josep Maria Martí Soler

Independiente

948

Maria Teresa Sepulcre Soriano

Independiente

949

Laura Rodes Sanchez

Independiente

950

Natxo Colomer Oltra

Independiente

951

Domingo Fuentes Aranda

C.D. Never Stop Running

952

Antonia Chornet Mestre

Independiente

953

Linda Blanco Ciscar

C.E. Dorsal 19 Pego

954

Juan Todolí Crespo

C. Bernardos Trotters

955

Patricia Castañeda Gordillo

C. Bernardos Trotters

956

Javier Sempere Sanchis

CT.CORRIOL OLIVA

957

Daniel Zamora Torrijos

C.A. Els Oliveros

958

Rafa Sastre Sendra

C.E. Dorsal 19 Pego

959

Alejandro Galera Gregori

Club de Correr El Garbí

960

Juan Carlos Cortell Juan

Independiente

961

Juan Salavador Miralles Puig

Dorsal XIX

962

Maripaz Tarraso Aragon

Independiente

963

Ivan Mas Cloquell

Independiente

964

Jose Manuel Medina Banderas

Independiente

965

Vicente Gregori Acosta

Independiente

966

Marcos Baztan Chafer

Independiente

967

Juan Pablo OrtÍ Granell

Independiente

968

Vicente Costa Suarez

C.A. Cametes Pedreguer

969

Pepe Caselles Miralles

Independiente

970

Toni Rocher Climent

C.C. CAMALLAES

971

Jordi Cloquell BaÑuls

Independiente

972

Silvia Martí Donet

Mortes Bikes-VRP Electric -Club Triatló Sueca

973

Sergio Escriva Bertomeu

Independiente

974

Toni Larrosa

Penya Mohicans

975

Joan Ortolà García

Club Triatló CORRIOL

976

Jose Mut Almiñana

C.A. Ondara

977

Juani Martinez Canto

C.A. Ondara

978

Lucia Yague Mayans

C.A. Safor DelikiaSport

979

Sara Molina Baez

C.A. Safor DelikiaSport

980

Jorge Calatayud Sanchis

Habitale Inmobiliaria

981

Oscar Cholbi Lorente

Independiente

982

Mikel Sanchis Martín De La Leona

C.A Kilómetro 42

983

Jesús Pons Marí

C.A. Safor DelikiaSport

984

Encarna Cardona Gomez

c.a. dianium tururac

985

Victor Manuel Noguera Mari

sin club

986

David Morata Vidal

C.A. Cametes Pedreguer

987

Diego Ramirez Muñoz

S.M. Club Esportiu Universitat de Valencia

988

Àlvar Vidal I CatalÀ

Independiente

989

Santi Ribes Perez

E.P Turis

990

Fidel Cordero Saez

Independiente

991

Jose Enguix Sancho

C.A. La Valldigna

992

Pascual Pastor Codoñer

Colla el Parotet

993

Salva Vives Millet

C.A.MIRAMAR FENT CAMES

994

Pepe Julià Pellicer

club triatló gandia

995

Olga Vendrell Albi

Mortes Bikes-VRP Electric -Club Triatló Sueca

996

David MuÑoz Gomez

Independiente

997

Hilde Ascó Armengol

C.A. Safor DelikiaSport

998

Raquel Zamora Torrijos

C.A. Els Oliveros

999

Armand Lascoutounas

C.A. Safor DelikiaSport

1000

Raimundo Piera Estela

Independiente

1001

Jose Ferrero Bleda

C.A. L´Ollerí­a

1002

Araceli Beltrán Gil

Triatlo Sueca

1003

José Andrés Martí Estruch

Club de Correr El Garbí

1004

Leonardo Joaquin Monsalve Rodriguez

Independiente

1005

Omar Costa Fernandez

Runners l'ahuir

1006

Emilio Marques Figueres

Independiente

1007

Manuel Chiner Morera

C.A. Safor DelikiaSport

1008

Manuel Tirado Jimenez

club atletismo la nucia

1009

M Rosa Garcia Mestre

Independiente

1010

Carlos Menchen Sanchez

C.A. La Nucía

1011

Juan Pompilio Fornet Ribera

C.A. Daimús Tecnoesport

1012

Juan Bolinches

C.D. L´Espenta

1013

Jose Jimenez Campos

Club Deportiu ESPURNA

1014

Angela Cebrian Ortega

Club Deportiu ESPURNA

1015

Jose Ramon Gregori Bertomeu

C.D. L´Espenta

1016

Daniel Garrigós Femenía

C. Bernardos Trotters

1017

Ana Moncho Barreres

Independiente

1018

Olga Mahiques Hernández

Club de Correr El Garbí

1019

Ximena Velez Taborga

C.A. Safor DelikiaSport

1020

Jose David Molina Fuster

C. Bernados Trotters

1021

Jose Luis AlmiÑana Fuertes

SERRANO CLUB ATLETISMO

1022

Óscar Pardo Lorente

Independiente

1023

Guillermo Morera Balaguer

Independiente

1024

Gonzalo Morant Mayor

Independiente

1025

Agustin Feijoo Teijeiro

Independiente

1026

Antonio Baeza Urios

Independiente

1027

Alejandra García García Gómez

Independiente

1028

Ana Rostoll Santacreu

C.A.Benissa

1029

Sonia Sanchez Martin

C.A. Miramar Fent Cames

1030

Javier Femenia Barber

C.A. Miramar Fent Cames