Lista Inscritos

V CIRCUIT CAIXA POPULAR DE L'HORTA SUD

EDICIóN 2018


0

Pendientes

695

Confirmados

Dorsal Corredor Estado
-

Gabriel Sepúlveda

C&K

-

Miguel Rodríguez Guillén

C.A. Marjana Chiva

-

Luis López Latorre

C.A. Utiel

-

Jose López Llin

Rompiendo Límites

-

Francisco Espinosa Ortells

Independiente

-

Virginia Sánchez Expósito

C.A. Marjana Chiva

-

Antonio Rafael Hern

Andale andale

-

Maria Domingo Lozano

C.A. Marjana Chiva

-

Ximo Orti Muñoz

Torrent Runners

-

Luis Miguel Pinar Marquina

C.A. Fent Camí Mislata

-

David Sánchez García

Olympo team

-

Alberto Castro Ten

Independiente

-

Pedro Mora Berdun

Torrent Corre

-

Inma Torres Chirivella

Burjarunners

-

Victor Centelles Tarrega

Torrent Corre

-

Jose Julian Giron Quilez

Burjarunners

-

Fran Moreno Novella

Olympo team

-

Antonio Manuel Cano Pulido

C.A. Marjana Chiva

-

Danny Flores Buñay

Taulains Alfafar

-

Mario Garde Olcina

C.A. Vila de Alaquás

-

Diego Izquierdo Campos

Independiente

-

Miguel Máñez Navarro

C.A. Riba-Roja Ribapeu

-

Lucas Tejedor Mari

Independiente

-

Mjose Padilla Paula

100% TEAM Benetusser

-

Pili Crespo

Torrent Runners

-

Oscar Medina Machancoses

Torrent Runners

-

Francisco Martinez Soto

Independiente

-

Jaime Blasco Belda

Independiente

-

Avelino De La Paz Cerezo

C.A. Galapagos

-

Domingo Fuentes Medina

Independiente

-

Jose Francisco Tarazona Valero

Torrent Corre

-

Jesús Barea Moratalla

Independiente

-

JosÉ Antonio Ruiz SÁnchez

Torrent Corre

-

Luis Garcia Martinez

TAULAINS ALFAFAR

-

Jose Cecilia Marin

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Zai Martinez Garcia

TAULAINS ALFAFAR

-

Rosario Morcillo Cózar

Burjarunners

-

Julio Zarzo Escrich

C.A. Vilamarxant

-

Carol G

Patraix Team

-

Antonio Hidalgo Sánchez

Torrent Corre

-

David Prieto López

Desnivel+Trail

-

Gabriel Hidalgo Mas

Torrent Corre

-

Oscar Martinez Zafra

Independiente

-

Vicente Ibars Chulvi

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Jose RomÁn Moreno

S.D. Correcaminos

-

Alexandra Burbano López

The Kenyan Urban Way

-

Miguel Angel Valles Perez

100% TEAM Benetusser

-

Fran Tarazona Pallardo

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Ana Pérez Jimenez

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Montse Ribas Ochoa

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Jose Roman Alonso Ortiz

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Andres Fajardo Valenzuela

Torrent Corre

-

Mario Fernandez Sanchez

100% TEAM Benetusser

-

Roberto Ballester Vidal

Independiente

-

Patricia Soriano Llorens

REDOLAT TEAM

-

Paco Sanmiguel Hueso

Colla el Parotet

-

Ciprian Caero Alarcón

Pioneros de Sudamérica

-

Juan José López Villanueva

REDOLAT TEAM

-

Javier Muñoz Serrano

Torrent Corre

-

Inma Montoro Medina

Torrent Corre

-

Jose Luis Muñoz Serrano

Torrent Corre

-

Pedro Alonso Ferrer

S.D. Correcaminos

-

Andres Bolinches Ariza

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Juan Moreno Valera

Torrent Runners

-

Enrique Nicolau Vazquez

TAULAINS ALFAFAR

-

Miguel Ángel Gago Gallego

Calcheros Runners Team

-

Fernando Berbegal Martinez

Torrent Runners

-

Alicia Gil Martinez

C.A. Vila de Alaquás

-

Jose Vicente Alos Perez

C.A. Vila de Alaquás

-

Marilo Colomino Lechuga

Urban Running Castellón

-

Manuel Herrero Oliva

Urban runing Castellon

-

Antonio José Garcia Rechi

Penya Atletisme Mislata

-

Ignacio Garcia Gonzalez

Independiente

-

Israel Gonzálo Vicente

Som Passatge

-

David Sanjuan Molio

Independiente

-

Juanmi Martínez Fayos

Turia Sport Running

-

Jose Gandia Vidal

Independiente

-

Antoni Espinoza Galarreta

C.A. Marjana Chiva

-

Suni Miret Marchuet

Burjarunners

-

Vicente Hernández Martínez

Independiente

-

Ramon Sanchís Gimeno

C.A.Marjana

-

Francisco Moreno Lopez

Independiente

-

Beni Bartolome Hernandiz

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Javier Collados

C.A. Marjana Chiva

-

Sergio Peralta Moreno

Independiente

-

Manuel Monleon Monleon

Independiente

-

Patricia Germes Alvarez

Nosotras Deportistas

-

Jorge Carrión Taberner

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Svitlana Khimenes

Independiente

-

Adrian Mira Olivares

Independiente

-

Jorge Reyes Campos

REDOLAT TEAM

-

Alejandro Solana Vigo

Sanus Vitae Team

-

Karina Martorelli

Toprun by Metaesport

-

Alvaro Cervantes

Sanus Vitae Team

-

Carlos García Menéndez

Independiente

-

María Jose Tomás

Independiente

-

Alicia Alvarez Gutiérrez

Sanus Vitae Team

-

Carlos Martinez Castillo

Independiente

-

Veronica Parra Murillo

Picassent Corre

-

Carlos Gerico Gomez

Picassent Corre

-

Alberto Ferrando Llacer

Olympo Team

-

Lucia Fernández Echevarría

La Font de les Runners

-

Constam Sanz

Independiente

-

Sandra Atienza Ramírez

Independiente

-

Irene Quintero Briceño

Runners Ciutat de Valencia

-

Fran Cervera Gomez

Independiente

-

Paolo Minguez

3Xtreme Alimentación Inteligente

-

Alvaro Disla Juan

ESCUELA DEL CORREDOR PACO MILAN

-

Isabel Pérez Aguilera

Independiente

-

Jose Vicente Soler Olmedilla

BxM Bétera

-

Julio Hernandez Martorell

Independiente

-

Jesus Toledo Martinez

Independiente

-

Miguel Sanchez Garcia

Olympo team

-

Francisco Puchades Comino

ESCUELA DEL CORREDOR PACO MILAN

-

Angeles Castellanos Flores

ESCUELA DEL CORREDOR PACO MILAN

-

Jorge Garcíasánchez

C.A. Orero Paterna Runners

-

Emily Desprez

Independiente

-

Raul Gracia Rodriguez

Turia Sport Running

-

José Manuel Orti Muñoz

Torrent Runners

-

Jose María García Castillo

Independiente

-

Jesús Pérez Navarrete

Delta Valencia C.A.

-

Joaquin Alpuente Monzó

Independiente

-

Lourdes Taberner Montoro

Independiente

-

Angel Cuenca

Club Atletismo El Valle

-

Roberto Sorolla Zamora

Independiente

-

Jose Alfonso Marin Fernandez

Torrent Runners

-

Luis Rodrigo Martínez

Runners Ciutat de Valencia

-

Francisco Escuriet Lopez

xingu

-

Olga Planells Bosch

Independiente

-

Daisy Cabañas Lopez

C.T. A Corre Cuita

-

Néstor Molina Gómez

ALEX CAMPOS TEAM

-

Francisco Saiz Melendez

Independiente

-

Alfonso Javier Sanz Garcia

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Elena Trunova

ALEX CAMPOS TEAM

-

Maria Victoria Jimenez Castell

C.A. Sense Límits Aldaia

-

David Sanz Jimenez

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Jose Córdoba

Independiente

-

Vanesa Parra Navarro

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Oscar Belinchon Belda

C.A. Vila de Alaquás

-

Lorenzo Pastor Del Valle

C.A. Orero Paterna Runners

-

Mayte Mocholi Serra

Independiente

-

Jose Vicente Garcia Siurana

Independiente

-

Lourdes Blasco Blasco

RIVER RUNNERS

-

Diego Muñoz Luna

C.A. Vila de Alaquás

-

Jose Maria Garcia Fernandez

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Carlos Javier Domingo Figueres

C. A. Murciélagos

-

Cristina Marti Rozalen

Independiente

-

Jose Santos Rayo

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Inmaculada Olmos Gimeno

Independiente

-

Cecilio Santos Rayo

C.A. Running Catarroja

-

Paco Leon Prados

Independiente

-

Ana DomÍnguez Luna

C.A. Avapace Corre

-

JesÚs Fernandez Pla

C.A. Avapace Corre

-

Pedro Vicente Hilario Colomino

Alborache runners

-

Ivan Bayon Prieto

Independiente

-

TomÁs Ramon Puchalt Mocholi

C. A. Murciélagos

-

Gabriel Pinillos Ponsoda

Pas a pas - La Cañada

-

Araceli Ruiz Juan

C. A. Murciélagos

-

Vicent Ridaura Navarro

Sanus Vitae Team

-

Vicente Llorens Cogollos

Calcheros Runners Team

-

Sergio Tejedor Mari

C.C. Tos Pelat

-

Juan Antonio Borrás Rovira

Independiente

-

Sandra Ferriols Tebar

CC la LLUM

-

Rafael Lorenzo Piqueres

C.A IRun Calp

-

Salva Castañer Belenguer

CD Metaesport

-

Manuel Garrido Contreras

Pas a pas - La Cañada

-

Marisa Tramoyeres Chinchilla

Independiente

-

Bernardo Tomás I Mascarell

Independiente

-

Cristian Barberan Jiménez

C.A. Corriols Sueca

-

Juan Manuel Castro Calvo

Independiente

-

Vicente Concha Cortés

ESCUELA DEL CORREDOR PACO MILAN

-

Javier Macklinder Sánchez Galarreta

Universitat Politècnica de Valéncia

-

Rafael Molero

Independiente

-

Celso Alonso Mas

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Javier Pastor Ayuso

Club d'atletisme els sitges

-

Luis AriÑo Rodriguez

Independiente

-

Emilio Fernández Bueno

REDOLAT TEAM

-

Lorena Parrilla Recuero

Independiente

-

Javier Pastor Diaz

Club atletismo els sitges

-

Ramon Uroz Cortes

Crespo Runners

-

Lupe Rebollo Muñoz

TAULAINS ALFAFAR

-

Augusto Agustí Cruañes

Independiente

-

Alonso Luis Ruiz Ballesteros

XINGU

-

Alejandro Villalba David

Runners Ciutat de Valencia

-

Raul Espinosa Soriano

C.D. NOLIMITS TRI&TRAIL TEAM

-

Roberto Carlos Arnes Jiménez

Picassent Corre

-

Francisco Javier Gracia Gomez

Independiente

-

Francisco José Delgado Delgado

Independiente

-

Angel Lopez Muñoz

C.A. Avapace Corre

-

Sergio Sánchez Ruiz

Independiente

-

Vicente Alonso Tarazona

Independiente

-

Gabriel Nuño Lopez

Independiente

-

Jose Juanes Gómez

TAULAINS ALFAFAR

-

Francisco Javier Olmos Piñar

Runners Ciutat de Valencia

-

David Aguado Sanchis

Independiente

-

Rosa Mengibar Salas

Torrent Corre

-

Antonio Morales Sanchez

Alacuas

-

Pablo Aparisi Navarro

Casasverdes Runners

-

Carmen Luisa Dolz Ramon

C.A. Avapace Corre

-

Leandro Devia Lazo

TAULAINS ALFAFAR

-

Mario De La Cruz

TAULAINS ALFAFAR

-

Sole Ortega

Independiente

-

Miguel Castellano Perez

Benicorrer-Benisanó

-

Andres Nieto Xerri

Independiente

-

Juan Tomas Manzaneda Garcia

Independiente

-

Alicia Gualda Pardo

Independiente

-

Amparo Sanmartin Monseny

Independiente

-

Juan Contreras Lucas

C.A. Sense Límits Aldaia

-

María Elizabeth Paulista Bonet

TAULAINS ALFAFAR

-

Manuel Ruiz Pinto

TAULAINS ALFAFAR

-

José Vicente Pedroche Perez

ALEX CAMPOS TEAM

-

Paquito Sanchez Velasco

TAULAINS-ALFAFAR

-

SaÚl Morillas Moreno

TAULAINS ALFAFAR

-

Silvia Ferrer Dolz

Taulains Alfafar

-

David González Ruiz

Calcheros Runners Team

-

Francisco Acevedo Madrid

Independiente

-

David Herraiz Cea

TE PIKE LO QUE TE PIKE

-

Alberto Palacios

Independiente

-

Manuel Payá Manzaneque

TAULAINS ALFAFAR

-

Jose Manuel Sanz Sanz

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Jose Miguel Aldana Casanova

TAULAINS ALFAFAR

-

Ivan Juan Juan

TAULAINS ALFAFAR

-

Santiago Piquer Rosello

TAULAINS ALFAFAR

-

Lucio Centelles Tárrega

Torrent Corre

-

Yolanda Bañon Ramires

TAULAINS ALFAFAR

-

David Largeron Villas

TAULAINS ALFAFAR

-

Jesus Escribano Moreno

TAULAINS ALFAFAR

-

Joaquin Garcia Donoso

Independiente

-

Tony Hernández Martinez

TAULAINS ALFAFAR

-

Jesus Sahuquillo Salvador

TAULAINS ALFAFAR

-

Isabel Fernadnez Gasco

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Javier Aguilar Moreno

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Imma Comes Iglesia

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Tomas Jose Bellver Sanchez

Corvan ActivaClub Runner

-

Mª Carmen Aranda Banda

ESCUELA DEL CORREDOR PACO MILAN

-

Manuel Sanmartin Romeu

TAULAINS ALFAFAR

-

Rafa Blazquez Gonzalez

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Vanessa Bañon Ramirez

TAULAINS ALFAFAR

-

Jose Carlos Nieto Mercado

TAULAINS ALFAFAR

-

Alejandro Gimeno Arlandis

C.A Guadassuar Maskokotas

-

Fran Gimeno Arlandis

C.A Guadassuar Maskokotas

-

Esther Bataller Martinez

C.A Guadassuar Maskokotas

-

Luis Antonio Tolosa Parrilla

Runners valencia

-

Mauricio Gil Merelo

Independiente

-

Quique Gimeno Arlandis

C.A. Guadassuar Maskokotas

-

BelÉn Cano Moyano

Torrent Runners

-

Raul Martin Torres

Independiente

-

Juanma Moreno Mercado

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Manuel Coleto Luna

TAULAINS ALFAFAR

-

Jose Javier Lloria Martinez

SCARNIA RUNNERS

-

Jesus Cobano Naranjo

Independiente

-

Paco Martínez Bonillo

C.A VON HIPPEL LINDAU

-

Montse Correal Gómez

C.A. VON HIPPEL LINDAU

-

Carlos Salcedo Alberto

TAULAINS ALFAFAR

-

Juanan Granero Albert

Independiente

-

Ros Rodriguez Flores

TAULAINS ALFAFAR

-

Andrea Pérez Cascant

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Pepe Roig Ferrer

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Sonia Alberca Ortuno

Independiente

-

Luis Deu Marzo

Independiente

-

Lorena Bonora Solera

Independiente

-

Enrique Frechina Montañana

ANUESTRORITMO

-

Aurelio Saez Salvador

Independiente

-

Cesar Garcia Mateos

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Elena Sanz Garcia

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Silvia Jordá Milligan

Independiente

-

Jose Carlos Gonzalo Cantisano

Independiente

-

Mónica Fernandez Minguez

Independiente

-

Jose Luis Fernandez Torre

Independiente

-

Mercedes Garcia Mateos

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Antonio Ruiz Lladró

Scarnia Runners

-

Ximo Martinez Carmona

Burjarunners

-

Miguel VÁzquez FernÁndez

Atletismo Benetússer

-

Francisco Trevi

Scarnia Runners

-

Manuel Garcia Garcia

C.A.SENSE LIMITS ALDAIA

-

Laura Casilda Moscardo

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Maria Dolores Barcelo Leiva

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Abrahan Checa Barbera

C.A. Orero Paterna Runners

-

Emi García Moreno

L, elianarunig

-

Mercedes Bordas Moya

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Ambrose Tukei

Independiente

-

Miguel Gimeno Saez

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Josep Rius Benito

Scarnia Runners

-

Charo Heredia Corduente

C.D.ES POSIBLE

-

Rafael Sesa Rodas

Scarnia runners

-

Liz Karina Fernández Gauto

Torrent Corre

-

Juan José Vaz Saez

Torrent Corre

-

Ignacio Sanmiguel Codina

ESCUELA DEL CORREDOR PACO MILAN

-

Eugenio Toledo Alexandre

C.A. Running Catarroja

-

Nicomedes Taberner Taberner

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Jose Angel Muñoz Falcon

C.C. A la Marxeta

-

Amparo Brull Martinez

C.C. A la Marxeta

-

Salvador Lopez Borrull

C.A. Sense Límits Aldaia

-

GermÁn VallÉs PÉrez

Independiente

-

Encarna Gomez Moreno

Independiente

-

Cristian Garrido Gonzalez

C.A. Poblats Marítims

-

Diego Gavira

Burjarunners

-

Sergio Pradas Perez

Crespo Runners

-

Amparo Ralo Tornero

Torrent Corre

-

Concepcion Climen Navarro

Independiente

-

David Chisbert Tarazona

Independiente

-

Alejandra Chisbert Climen

Independiente

-

David Crespo Ojeda

Independiente

-

Jorge Lopez Ramos

Crespo Runners

-

Blanca Oliver Berenguer

Crespo Runners

-

Natalia Chisbert Climen

Independiente

-

David Ruiz Fernandez

C.A. Avapace Corre

-

M Lluch Blasco

C.A. Avapace Corre

-

Lola Grau Domingo

C.A. Marjana Chiva

-

Ramon Bartual Collado

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Sergio Espuny Fontes

Independiente

-

Susana Gonzalez Mateo

Independiente

-

Susana Taberner Brosel

C.A VON HIPPEL LINDAU

-

Esperanza Rubio Navarro

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Víctor Gutiérrez Martínez

C.A. VON HIPPEL LINDAU

-

Israel Torralba Estreder

Independiente

-

David Arroyo Gavidia

Corremor

-

Carlos Medina PeÑa

Independiente

-

Jose Javier Del Coso Pozo

REDOLAT TEAM

-

Yolanda Bes Carrasco

REDOLAT TEAM

-

Carlos Bovi Gallego

Triamics Silla C.T.

-

Nicolas Herranz Perez

Runners Ciutat de Valencia

-

Javi JimÉnez GascÓn

CORREMOR

-

Martin Alarcon Ruiz

C.A. Sense Límits Aldaia

-

José Manuel Calero Fernandez

Club btt triatlon o treito

-

Pedro Resa Morales

C.A. VON HIPPEL LINDAU

-

Carlos Jimenez Campos

Independiente

-

Enrique Sanchez Martinez

Independiente

-

Miguel Vizuete Gomez

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Antonio López Garcia

C. A. Minglanilla

-

Juan Requena Garcia

C. A. Minglanilla

-

Emilio Ponce Garcia

C. A. Minglanilla

-

Juan Carlos Perez Mahiques

Grup Condol Denia

-

María Jose Andres Garcia

C.A. Sense Límits Aldaia

-

José R Arce Olmos

Crespo Runners

-

Jose Luis Saiz Castellote

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Francisco Moreno Rincon

Torrent Corre

-

Vicente Grau Calvo

Crespo Runners

-

Noureddine Ahlam Ezidani

Gaes running team

-

Eva Maria Alarcon Garcia

Gaes running team

-

José Antonio Marquez Fernandez

Independiente

-

Gonzalo Novoa Mínguez

Independiente

-

Karina Olery

Torrent Runners

-

Alberto Sánchez

Torrent Runners

-

Maria Ledran

Independiente

-

Juan Carlos Fortea Martin

S.M. C.A. Quart de Poblet

-

Mapi Del Coso Pozo

Crespo Runners

-

Jose Miguel Escalona Navarro

Independiente

-

Ramón Martín Ramírez

www.angelasabater.com

-

Jose Juan Malagón Mora

c.a.Vila d'alaquas

-

Independiente

-

Gabriel Martínez Castellón

Independiente

-

Maria Jose Ruiz Tovar

Independiente

-

Miguel Martorell Ruiz

Independiente

-

Sheyla Ibañez

Independiente

-

Rafa Vilanova Romero

Torrent Runners

-

Jose Vicente Llinares Carbonell

Toprun by Metaesport

-

Jose Aldasoro Perez

Tragaleguas.Org

-

Jose Maria Cebollada Pechian

C. A. Murciélagos

-

Toni Perez Gomez

Tritons Albalat

-

David Gimenez Miquel

C.A. Vila de Alaquás

-

Carolina Delgado Mas

Independiente

-

Jose Maria Banegas Pardo

Independiente

-

Carla Navarro López

The Kenyan Urban Way

-

Silvia Silviavidal Luque

Independiente

-

MÓnica Moreno Navalon

Independiente

-

Rosa Tarin Martínez

REDOLAT TEAM

-

Rafael Tarin Martinez

REDOLAT TEAM

-

Paco Pardo Marri

C.A Sense Limits

-

Jesús Esteban Contreras

Independiente

-

Isa Chaparro Navarrete

Independiente

-

Isa Chaparro Navarrete

Independiente

-

José Ramón Albuixech Martorell

Te pike lo que te pike...

-

Jose Abad Bernat

C. A. Murciélagos

-

Joaquin Soriano Cuello

TE PIKE LO QUE TE PIKE

-

Antonio Bellver CasaÑ

CD SALADAR

-

Jose Luis Pastor Marco

Blade Runners

-

Angel Josep Rochina Tarrega

Independiente

-

Cesar Jimenez Valle

Independiente

-

Guillermo Lopez Marzal

Independiente

-

Salvador Crespo Romera

Crespo Runners

-

Maria Verbena Moril

Crespo Runners

-

Alberto Dominguez Moreno

Torrent Corre

-

Juan Dominguez Moreno

Torrent Corre

-

Antonio Dominguez Moreno

Torrent Corre

-

Ricar Sanjuan Pla

Cosu Runners

-

Eduardo Navarro Navarro

Independiente

-

Jose Cecilia Rodriguez

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Raul Cerrillo Coronado

C.A. Peus Lleugers

-

Julián Andújar Navarro

Independiente

-

Ramon J. Ortiz Salvador

C.C. A la Marxeta

-

Vicente Marti Domingo

Independiente

-

Jonathan Galan

Scarnia runners

-

Andres Cosme Marti

Catarroja U.E.

-

Enrique Anton Gomez

Independiente

-

Vicent Ribes Badia

Crespo Runners

-

David Juan Sempere

Catarroja U.E.

-

Lidia Belda Apricio

Independiente

-

Jose Garrigos Ba

Independiente

-

Francisco Artero Romero

ESCUELA DEL CORREDOR PACO MILAN

-

Ascension Jimenez Fernandez

ESCUELA DEL CORREDOR PACO MILAN

-

Francisco Jose Cozar Meireles

Els Dinosauris Moncada

-

Dani Velert Hernica

Torrent Runners

-

Paco Garcia

Independiente

-

Charo Panizo Ollero

C. A. Murciélagos

-

Irune Castillo Gonzalez

REDOLAT TEAM

-

Julio Gadea Cervera

GREEN POWER SPORTS TEAM

-

Francisco Javier Núñez Rodríguez

C.A. Running Catarroja

-

Juan Carlos Sanjuan Villena

BICHO BOLA RUNNERS

-

Pilar Maria Mallols Torrado

Top run team by metaesport

-

Fernando Serrano Florent

A D MALONDA

-

Beatriz Ferrer Valverde

TAULAINS ALFAFAR

-

Antonio Lopera Lopez

C. A. Murciélagos

-

Daniel Centelles Tárrega

Torrent Corre

-

Laura Monseny Cambronero

Independiente

-

Rafa Domenech Chornet

Crespo Runners

-

Cristian Sahuquillo Barreda

Independiente

-

Jose Maria Sisternas

Club triatlón triculpelat

-

Francisco Javier Urbina Molina

C.A. Running Catarroja

-

Mari Carmen Romeropelaez

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Roberto Moreno Hernández

Independiente

-

Verónica Cano Mínguez

Independiente

-

Francisco Garcia Barrantes

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Vicente Micó Cortés

SOLFA Recursos Musicales

-

MÓnica Alexandra Pilco Inga

The kenyan urban way

-

Jose Maria Zambrana Rios

Galgos Silla

-

Miguel Sánchez Giménez

atletismo Yatova

-

Jesica Lavara Garcia

Independiente

-

Jose Vicente Pellicer Navalon

Independiente

-

Enrique Jiménez Ruiz

Independiente

-

Juan Carlos Mayordomo HernÁndez

C.A. Peus Lleugers

-

Toni Sanz García

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Vicent Martinez Marco

Runners Ciutat de Valencia

-

Juan Ramon Gomez Sotos

Independiente

-

Jose Francisco Primo Alba

C. A. Murciélagos

-

Joan Antoni Ferrer Roig

Vegan Athletes

-

Jose Vicente Mayordomo Rodriguez

CMR QUIQUE MORET

-

Alex Serrano García

Independiente

-

Susana Catala Garcia

C.A. Vilamarxant

-

Clara Catala Garcia

C.A. Vilamarxant

-

Lorena Sampedro Llopis

REDOLAT TEAM

-

Vicente Bort Moreno

Independiente

-

Jose Luis Arnedo CabaÑero

cmr kikemoret

-

Enrique Avís Estrada

C.A. Edeta

-

Sergio Calderón Sanchis

Torrent Runners

-

Oscar Bustamante Ruano

REDOLAT TEAM

-

Ramon Muñoz

Independiente

-

Michelle Harrison Muñoz

Independiente

-

Sergio López Espejo

C.A. Orero Paterna Runners

-

Elisabeth Tarraga Torres

C.A VON HIPPEL LINDAU

-

Juan411 García Espejo

Independiente

-

Pedro Pedrajas Sena

Independiente

-

Nuria Díez Bayo

Tragaleguas.Org

-

Manolo Moreno Gandia

Independiente

-

Lucia González Sanahuja

COMMUNITY Run Evasion

-

Jose Miguel Real Anchel

Sp

-

Bienvenido Lopez Llinarres

Independiente

-

Julio J Martinez Alba

Independiente

-

Antonio Prior Rodenas

Independiente

-

Laura Cambronero Lacasa

Crespo Runners

-

Álvaro Alonso Chartier

Kenya pa sopar

-

Jonathan Coll García

Independiente

-

Julio Jose Rivilla Segarra

Peña anticongelante

-

Mari Luz Zamora Adillo

Torrent Corre

-

Enrique Mocholí Carrascosa

100% TEAM Benetusser

-

Jesus Ortiz Morales

CD Metaesport

-

Juan Antonio Gallego Gil

Tragaleguas.Org

-

Rafael Felipe Villafranca

Penya Atletisme Mislata

-

Luis Miguel Soben García

Independiente

-

José Vicente Miquel Marticorena

C.D. Never Stop Running

-

José Cuenca Lopez

Torrent Corre

-

Geles Gimeno Miquel

SERRANO CLUB ATLETISMO

-

Miguel Juan Bernal Gimenez

SPIRIT RUNNER

-

Agustín Pérez Suárez

SPIRIT RUNNER

-

Manuel Ataz Costa

C.C. A la Marxeta

-

David Pavon Marchante

Torrent Runners

-

Jose Vicente Olid Castillo

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Raul Martinez Patino

Independiente

-

Jorge Victoria Andreu

Amunt Avall Torrent

-

David Cubillo Perez

Independiente

-

Jorge Lahuerta Ballesteros

Independiente

-

Feliciano Vicente Manzanares

Independiente

-

Adrian Vicente Panod

Independiente

-

Silvia Amoros Irles

Torrent Runners

-

Toni Osete Gomez

Independiente

-

Aurea Jordan Alfonso

Independiente

-

Raul Perez Villagrasa

Independiente

-

Raul Perez Villagrasa

Independiente

-

Leticia Alonso Garcia

Independiente

-

Alejandro Gil Chaves

Independiente

-

Jorge Cuevas Verdejo

Burjarunners

-

Arturo Aguirre Moret

Independiente

-

Armando Pita De La Vega Carmona

Independiente

-

Jose Manuel Cebrian

E.E.M.BONREPOS I MIRAMBELL RUNNING

-

Manuel Garcia Espinosa

Club de Muntanya CXM València

-

Alejandro Belenguer Zamarripa

Delta Valencia C.A.

-

Jose Antonio Munoz Sedeno

E.E.M. BONREPOS I MIRAMBELL

-

Juan Jose Orengo Guanter

E.E.M. BONREPOS I MIRAMBELL RUNNIG

-

Emilio Seco Javega

C.A. Running Catarroja

-

Enrique Picazo Toboso

Independiente

-

Gorka Sanz Monllor

GREEN POWER SPORTS TEAM

-

Jorge Paredes Gomez

GREEN POWER SPORTS TEAM

-

Alfonso Llorens Matias

C. A. Murciélagos

-

Yosune Rio Anton

Independiente

-

Susana Canete Rebenaque

Independiente

-

Rosa Maria Garrote De Miguel

ESCUELA DEL CORREDOR PACO MILAN

-

Luis Gasull Navarro

ESCUELA DEL CORREDOR PACO MILAN

-

Vicente Jimenez Juncos

Independiente

-

Satur Roses Navarro

C.A.Alcàsser

-

Anabel Gimenez Gomez

Independiente

-

Alberto Marin Pastrana

Independiente

-

Ivan Puig Villalon

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Jose Manuel Culebradas Sotos

GREEN POWER SPORTS TEAM

-

David Almenar Catala

GREEN POWER SPORTS TEAM

-

Alberto Abad Sastre

S.D. Correcaminos

-

Juan Carlos Heras Anguita

Independiente

-

Vicente Marcos Climent

C.A. VON HIPPEL LINDAU

-

Alejandro Jose Abad Garcia

C. A. Murciélagos

-

Pepe Marti Escrig

S.D. Correcaminos

-

Mari Carmen Simo Torres

C.A.Alcasser

-

Salvador Martinez Garcia

C.A. VILA D'ALAQUAS

-

Josep Vicent Escriba Escriba

Runners Ciutat de Valencia

-

Independiente

-

Romeo Tineo Cabrera

Clockwork Running

-

Raul Pujante Balaguer

Independiente

-

Independiente

-

Julian Garcia Munoz

SPIRIT RUNNER

-

Jose Garcia Martinez

Independiente

-

Mila Ruiz Garcia

Desnivel+Trail

-

Francesc Xavier Torres Ferrer

Independiente

-

Maria Esther Nunez Cambronero

Independiente

-

Jose Manuel Pallares Samblas

Independiente

-

David Morales Vazquez

Independiente

-

Ivan Manuel Guerrero Cabeza

Fentca Running

-

Vicente Catala Borras

C.A. Alfara

-

Juan Moya Sapena

Silvesport

-

Fernando Garmon De Juan

Independiente

-

Marian Val

CA VON-HIPPEL LINDAU

-

Josep Gonzalez Carbo

Independiente

-

Pilar Furio Rubio

Runners Ciutat de Valencia

-

Sergio Molins Illana

Independiente

-

Nerea Tomas Navarro

C.A. Alfara

-

Rafa Piquer Ramada

C.A. Vilamarxant

-

Juan Manuel Martinez Valiente

Independiente

-

Jose Francisco Pardo Valiente

Independiente

-

Carlos Verdugo

Som Passatge

-

Pedro Murcia Teruel

C.A. El Valle de Ayora

-

Carlos Bea Sanchez

C.A. Vilamarxant

-

Enrique Barona

Cosu Runners

-

Jesus Chisbert Alonso

The Kenyan Urban Way

-

Javi Ollero Blanco

Independiente

-

Pepe Sancho Cervantes

Independiente

-

Manuel Lanzuela Pumareta

GREEN POWER SPORTS TEAM

-

Nuria Martinez Oliva

Independiente

-

Luis Gutierrez Serrano

Independiente

-

Barbara Cocera Munoz

Independiente

-

Carla Ramos Alfaro

Independiente

-

Fernando Rodenas Cuquerella

Independiente

-

Joaquin Verdeguer Carrera

MANUFACTURAS CEYLAND

-

Cesar Cabrero Reyes

Tragaleguas.Org

-

Jose Parralejo Araujo

Independiente

-

Javier Espejo Valencia

Tragaleguas.Org

-

Lucia Ramirez Cabo

Tragaleguas.Org

-

Almudena Lopez Villanueva

REDOLAT TEAM

-

Gonzalo Chisbert Alonso

Independiente

-

Israel Sotos Conde

C.A. Orero Paterna Runners

-

Juan Vicente Bondia Romero

Tragaleguas.Org

-

Sergi Bondia Fuentes

Tragaleguas.Org

-

David Aguilera Valencia

Gaes Running Team

-

Fernando Civera Jorge

ALCUBLAS CORRE

-

Begona Colomer Ferrero

The Kenyan Urban Way

-

Salvador Garcia Monserrat

The Kenyan Urban Way

-

Jose Luis Mora Martinez

Independiente

-

Miguel Serrador

Independiente

-

Joan Nacher Ortiz

Independiente

-

Jose Sempere Parodi

ULTRAFONS ALACANT

-

Vicente Banos Arratia

PEÑA EL COYOTE

-

Jose Joaquin Martin Fernandez

REDOLAT TEAM

-

Nicolas Leon Tamayo

Independiente

-

Ismael Marugan Ricart

Independiente

-

Pablo Marti Segui

Crespo Runners

-

Antonio Blasco Pastor

GREEN POWER SPORTS TEAM

-

Luis Lino Usedo

Independiente

-

David Romero Munoz

Crespo Runners

-

Joaquin Piqueres Ciscar

Crespo Runners

-

Toni Gallart Guarinos

Crespo Runners

-

Victor Palomares Martinez

PARADOR GOLF EL SALER

-

Vanessa Rueda Rios

REDOLAT TEAM

-

Marilo Garcia Ortega

Crespo Runners

-

Arturo Gimeno Bou

ESCUELA DEL CORREDOR PACO MILAN

-

Robert Roig Requena

Crespo Runners

-

Antoni Arenas Caliz

ESCUELA DEL CORREDOR PACO MILAN

-

Paula Campillo Tena

Crespo Runners

-

Guillem Bellvis Perez

Crespo Runners

-

Jose Vicente Civera Garrote

Xafacharcos borboto

-

Carlos Pallares Cirugeda

Independiente

-

Adolfo Fortea Fortes

C. A. Murciélagos

-

Emilio Ramon Munoz

LOS TORDOS

-

Raquel Gascon Miralles

Runners Ciutat de Valencia

-

Juan Pastor Calvo

Crespo Runners

-

Ricardo Valiente Sanz

C.A. Universidad Politécnica

-

Santiago Verdeguer Carrera

Manufacturas Ceylan

-

Teresa Segarra Carlos

Crespo Runners

-

Joan Antoni Pastor Torrijos

Independiente

-

Guillermo Cabrero Reyes

Tragaleguas.Org

-

Bernardo Martinez Albertos

Crespo Runners

-

Noelia Valle Carcel

C.A. Utiel

-

Jose Bosch Saez

Crespo Runners

-

Teresa Gil Mas

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Francesc Llobell Mas

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Ramon San Esteban Lama

C.D. Es posible

-

Rafa Marin Pastrana

Puro Running

-

Jonathan Carrasco Vazquez

Crespo Runners

-

Jonathan Carrasco Vazquez

Crespo Runners

-

Richard Alvarez Torralbo

Crespo Runners

-

Alberto Lopez Nuevo

ESCUELA DEL CORREDOR PACO MILAN

-

Vicente Ubeda Valls

Crespo Runners

-

Jose Antonio Dotor Carrillo

Independiente

-

Pedro Castillo Del Amo

Els Caragolets Valencia

-

Sonia Ibanez Carrascosa

Els Caragolets Valencia

-

Inmaculada Casillas Galindo

Independiente

-

Lidon Burges Guillen

C. A. Murciélagos

-

Jose Ramon Ruiz Martinez

Independiente

-

Rosa Ruiz Sanchez

Independiente

-

Agnese Sampietro

Independiente

-

Marta Ortega

The Kenyan Urban Way

-

Juan Carlos Alcaraz Perez

XTEAM

-

Jose Vte Diranzo Aliaga

Crespo Runners

-

Mariola Martinez Boix

Crespo Runners

-

Daniel Martinez Garcia

Trail Villar Caja Rural

-

Jaime Sanchez Juarez

Independiente

-

Jose Luis Quilis Sanchez

Independiente

-

Juanjo Gomez Vidal

Turia Sport Running

-

Pedro Sierra Carpintero

Independiente

-

Gonzalo Perea Martinez

Torrent Corre

-

Sara Martinez Aliaga

Tragaleguas.Org

-

Antonio Barajas Costa

Independiente

-

Adrian Senent Soriano

Torrent Corre

-

Roberto Benet Serra

Independiente

-

Antonio Gabaldon Olmedo

A RITMO MARATON

-

Maria Angeles Collado De La Cruz

A RITMO MARATON

-

Angel Gabaldon Collado

PCM Triatlon Mislata

-

Vicente Belloch Ferrer

TRT Meliana Tri-Running-Trail

-

Sergio Anaya

Independiente

-

Cristina Valls Ayuso

Runners Ciutat de Valencia

-

David Saez Sanchez

Crespo Runners

-

Antonio Javier Reina Ruiz

REDOLAT TEAM

-

Mª Carmen Canet Fernandez

Tragaleguas.Org

-

Jose Vicente Marti Roger

Tragaleguas.Org

-

David Blay Martinez

Crespo Runners

-

Ciprian Caero

Pioneros de Sudamerica

-

Julio Benavides Puerta

Independiente

-

Fernando Hernandez Soto

Fondistas de Silla

-

Paula Caballero Clavijo

S.D. Correcaminos

-

Ester Garcia Castillo

Independiente

-

Cesar Tello Tarazon

Independiente

-

Gines Tello Garcia

Independiente

-

Toni Barberan

Crespo Runners

-

Poli Limia Saus

Crespo Runners

-

Rub Crespo Romera

Crespo Runners

-

Sergio Rosell S

Crespo Runners

-

Toni Forcada Sales

Inindependiente

-

Fco Javier Alapont Raga

C.A. Orero Paterna Runners

-

Juan Lorente Royo

Independiente

-

Francisco Miguel Martinez Alos

Gaes Running Team

-

Pedro Jos Rold

S.D. Correcaminos

-

Begoña Nuñez Crespillo

Independiente

-

Jose Vicente Calvet

C.A YÁTOVA

-

Paco Puche Alos

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Fran Barbera Bru

Crespo Runners

-

Raul Fabian Monterrubio

Independiente

-

Leo Brox Martinez

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Maria Jose Garcia Sarrion

C.A. Marjana Chiva

-

Angel Rodriguez Martin

Independiente

-

Pau Masculino Inglada Jimenez

Crespo Runners

-

Francisco Jose Tarrega Gil

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Rafael Simeon-moleres Moreno

TAULAINS ALFAFAR

-

Javier Soliz Valdivia

Pioneros de sudamerica

-

Mario Sanchis Cambronero

Independiente

-

Fran Camarasa Gonzalez

Independiente

-

Carlos Triguero Ramirez

UNED

-

Vicent Gaspar

Independiente

-

Marta Garcia Alfaro

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

David Coluccia

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Alba Garcia Martinez

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Jorge Fernandez Julia

RedolatcTeam

-

Rafael Perales Ferrandiz

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Jorge Luna Cervera

C.A. Yátova

-

Jose Maria Luna Huete

Club Atletismo Yatova

-

Roi Ferradasorribo

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Jose Miguel Fabrich Saus

C.E. LA PORTE FRESCA

-

Davinia Chulio Fuster

GREEN POWER SPORTS TEAM

-

Juan Maria Jimenez Llorens

GREEN POWER SPORTS TEAM

-

Jose Braulio Martin

GREEN POWER SPORTS TEAM

-

Sonia Haba Cuenca

GREEN POWER SPORTS TEAM