Lista Inscritos

VI CIRCUIT CAIXA POPULAR DE L'HORTA SUD

EDICIóN 2019


21

Pendientes

429

Confirmados

Dorsal Corredor Estado
-

Jose Antonio Contreras Marco

Torrent Runners

-

Alexandra Burbano Lopez

The Kenyan Urban Way

-

Raquel Berrocal Gil

Independiente

-

Oscar Medina Machancoses

Torrent Runners

-

Belen Cano Moyano

Torrent Runners

-

Pili Crespo

Torrent Runners

-

Ximo Orti Muñoz

Torrent Runners

-

Fernando Berbegal Martinez

Torrent Runners

-

Jose Miguel Escalona Navarro

C.A. Avapace Corre

-

Maria Angeles Leo Cobo

C.A. Avapace Corre

-

Karina Olery Real

Torrent Runners

-

Alberto Sanchez Cuadrado

Torrent Runners

-

Toni Coy Del Campo

Torrent Runners

-

Jose Alfonso Marin Fernandez

Torrent Runners

-

Jose Manuel Orti Muñoz

Torrent Runners

-

Rafa Vilanova Romero

Torrent Runners

-

Sergio Calderon Sanchis

Torrent Runners

-

Javier Moreno Gimenez

Independiente

-

Javier Feltrer Palmero

Independiente

-

Javier Feltrer Palmero

Independiente

-

Antonio Hidalgo Sanchez

Torrent Corre

-

Juan Antonio Moreno Jimenez

Independiente

-

Teresa Nadales Martinez

Independiente

-

Luis Antonio Tolosa Parrilla

Runners Valencia

-

Jose Juan Malagon Mora

C.A. Vila de Alaquás

-

Luis AriÑo Rodriguez

Independiente

-

Raul Cerrillo Coronado

C.A. Peus Lleugers

-

Domingo Fuentes Medina

Independiente

-

Angel Martin Ramon

Torrent Corre

-

Carlos Javier Domingo Figueres

C. A. Murciélagos

-

Jorge Luna Cervera

C.A. Yátova

-

Jose Maria Luna Huete

C.A. Yátova

-

Isabel Fernandez Gasco

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Javier Aguilar Moreno

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Manuel Garcia Garcia

C.A.SENSE LIMITS ALDAIA

-

Jesus Chisbert Alonso

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Alfonso Javier Sanz Garcia

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Maria Victoria Jimenez Castell

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Juanma Moreno Mercado

C.A. Sense Límits Aldaia

-

M.carmen Romero Pelaez

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Montse Ribas Ochoa

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Leo Brox Martinez

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Inmaculada Comes Iglesia

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Charo Panizo Ollero

C. A. Murciélagos

-

Esperanza Rubio Navarro

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Vicente Rodriguez Gomez

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Nicomedes Taberner Taberner

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Celso Alonso Mas

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Teresa De Jesus Gil Mas

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Maria Jose Andres Garcia

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Vanesa Parra Navarro

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Sergio Collado Santacruz

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Rocio Sonseca Andres

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Maria Antonia Contreras Ruiz

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Laura Garcia Contreras

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Salvador Lopez Borrull

C. A Sense limits Aldaya

-

Jose Manuel Sanz Sanz

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Julian Morales Andujar

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Julian Gallego Leon

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Eva Maria Rubio Navarro

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Vicente Llorens Cogollos

Calcheros Runners Team

-

Rafael Blazquez Gonzalez

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Juan Contreras Lucas

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Jose Maria Garcia Fernandez

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Jose Santos Rayo

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Feliciano Bermudez Muñoz

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Emilio Rodriguez Villanueva

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Amparo Piquer Martinez

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Miguel Angel Albors Bru

Independiente

-

Laura Sanchez Indias

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Robert Peat

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Balbino Sanchez Campayo

Independiente

-

Ramon Bartual Collado

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Rosario Garrido Saiz

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Joaquin Quintanilla Climent

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Teresa Ramon

ESCUELA DEL CORREDOR PACO MILAN

-

Miguel Vizuete Gomez

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Francisco Garcia Barrantes

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Jorge Garcia Lozano

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Arturo Garcia Seco

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Gonzalo Chisbert Alonso

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Francisco Jose Tarrega Gil

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Roberto Camp Andreu

The Kenyan Urban Way

-

Rafael Aranda Elvira

The Kenyan Urban Way

-

Angel Rodriguez Martin

Independiente

-

Miguel Rodriguez Guillen

C.A. Marjana Chiva

-

Antoni Espinoza Galarreta

C.A. Marjana Chiva

-

Jose David Garrido Garrido

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Leandro Fajardo Ponce

TAULAINS ALFAFAR

-

Enrique Gil Mas

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Juan Jose Lopez Villanueva

REDOLAT TEAM

-

Javier Macklinder Sanchez Galarreta

C.A. Marjana Chiva

-

Pedro Alonso Ferrer

S.D. Correcaminos

-

Patricia Soriano Llorens

REDOLAT TEAM

-

Jose. Miguel Carrasco Cebrian

GREEN POWER SPORTS TEAM

-

Jose Miguel Carrasco Martin

GREEN POWER SPORTS TEAM

-

Raquel Morcillo Parra

Independiente

-

Julio Gadea Cervera

GREEN POWER SPORTS TEAM

-

Maria Jose Garcia Sarrion

C.A. Marjana Chiva

-

Julio Zarzo Escrich

Independiente

-

Laura Casilda

C.A. Sense Límits Aldaia

-

David Almenar Catala

Greenpower Sports Team

-

Raul Espinosa Soriano

C.D. NOLIMITS TRI&TRAIL TEAM

-

Jose Vicente Mari Romaguera

CA senselimits Aldaia

-

Aurora Parras Ruiz

Greenpowersport

-

David Montalva Furio

GREEN POWER SPORTS TEAM

-

Manuel Lanzuela Pumareta

GREEN POWER SPORTS TEAM

-

Juan Pastor Calvo

Crespo Runners

-

David Saez Sanchez

GREEN POWER SPORTS TEAM

-

Jose Cecilia Marin

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Jose Abad Bernat

C. A. Murciélagos

-

Alejandro Jose Abad Garcia

C. A. Murciélagos

-

Alvaro Orts Ferrer

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Jorge Rueda Rios

GREEN POWER SPORTS TEAM

-

Ximo Martinez Carmona

Toprun by Metaesport

-

Ruben Gonzalez Mira

GREEN POWER SPORTS TEAM

-

Ester Garrido Saiz

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Mercedes Garcia Mateos

C.A.Sense Limits

-

Toni Samper Gomez

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Elena Sanz Garcia

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Cesar Garcia Mateos

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Ruth E. Ovejero Martinez

GREEN POWER SPORTS TEAM

-

David Martin Garcia

GREEN POWER SPORTS TEAM

-

Elena Martinez Fuentes

GREEN POWER SPORTS TEAM

-

Francisco Miguel Ramon Delgado

Malalts de Córrer

-

Sergio Pradas Perez

Crespo Runners

-

Raul Gracia Rodriguez

Malalts de Córrer

-

Rafael Perales Ferrandiz

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Nelo Aliaga Fosati

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Marta Garcia Alfaro

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Diego Izquierdo Campos

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Javier Arroyo Bruno

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Enrique Anton Gomez

Independiente

-

Jose Enrique Gonzalez Gimenez

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Juan Luis Perales Ferrandiz

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Vicente Ibars Chulvi

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Alex Mocholi Valiente

GREEN POWER SPORTS TEAM

-

Valle Puerta Riiz

ct rehab sport aldaia

-

Javier Puchol Diaz

Malalts de Córrer

-

Paco Pardo Marti

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Eduardo Lecegui Castellanos

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Javier Ortiz Clavijo

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

David Coluccia

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Pilar Carrero Crespo

Escuela del corredor Paco Milan

-

Angel Raga Tordera

Escuela del corredor Paco Milan

-

Vicent Catala Borras

C.A. Alfara

-

Francisco Puche Alos

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Rafael Luis Lozano Puig

Locos por el runing

-

Mariemy Azorin Corcoles

Malalts de Córrer

-

Thais Rodriguez Montesano

Independiente

-

Justo Sanchez Garcia

Independiente

-

Elvi Muñoz Sanchis

Runners Ciutat de Valencia

-

Andres Bolinches Ariza

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Vanessa Mocholi Fernandez

Independiente

-

Francisco Martinez Martinez

Independiente

-

Laura Mari Lull

Independiente

-

Eduardo Lopez Mari

Independiente

-

Ma Carmen Aranda Banda

Independiente

-

Jose Francisco Tarazona Valero

Torrent Corre

-

Jorge Carrion Taberner

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Daniel Planells Gonzalez

Independiente

-

Jesus Hidalgo Velasco

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Lourdes Quijano Rodriguez

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Marilo Rasero Pedrosa

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Jose Francisco Gabaldon Defez

S.M. C.A. Quart de Poblet

-

Gonzalo De La Fuente De Val

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Jose Roman Alonso Ortiz

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Daniel Centelles Tarrega

Torrent Corre

-

Mercedes Bordas Moya

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Javier Martinez Perez

CT Rehab Esport Aldaia

-

Martin Alarcon Ruiz

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Miguel Cañaveras Rubio

Independiente

-

Clara Marcilla Peidro

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Pedro Medina Merchan

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Chelo Mora Lopez

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Javier Dominguez Palacios

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Fran Tarazona Pallardo

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Ana Perez Jimenez

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Ivan Puig Villalon

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Roi Ferradas Orribo

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Vicente Prieto Montoro

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Rocio Marco Jaraices

Independiente

-

Selva Anahi Jimenez

REDOLAT TEAM

-

Jose Miguel Chulia Ferriz

Independiente

-

Alba Cortes Orts

C.A. Orero Paterna Runners

-

Jessica Frances Vico

The Kenyan Urban Way

-

Borja Trujillo Ruiz

CT Ciclos Pertegaz

-

Antonio Arcos Castellanos

Independiente

-

Manuel Andujar Carretero

Escuela paco Milán

-

Noemi Ramos Ruiz

C.A. Orero Paterna Runners

-

Jose Manuel Diaz Hidalgo

C.A. Orero Paterna Runners

-

Jose Javier Mañez Gil

C.A. Camesllargues

-

Alicia Mercedes Gil Martinez

C.A. Vila de Alaquás

-

Jose Vicente Alos Perez

C.A. Vila de Alaquás

-

Paula Alcocer Gosalbo

REDOLAT TEAM

-

Pau Inglada Jimenez

Crespo Runners

-

Jesus Toledo Martinez

Independiente

-

Jose Luis Saiz Castellote

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Vicente Tevar Garcia

Calcheros Runners Team

-

Federico Riera Marques

TAULAINS ALFAFAR

-

Paquito Sanchez Velasco

TAULAINS ALFAFAR

-

Maria Jose Padilla Paula

100% TEAM Benetusser

-

Eusebio Zamora Saiz

Torrent Corre

-

Ana Maria Rivas Lara

TAULAINS ALFAFAR

-

Joaquin Garcia Donoso

TAULAINS ALFAFAR

-

Vicente Andreu Villar

C.A. Sense Límits Aldaia

-

German Valles Perez

100% TEAM Benetusser

-

Jose Miguel Aldana Casanova

TAULAINS ALFAFAR

-

Miguel Vazquez Fernandez

Atletismo Benetússer

-

David Panduro Gonzalez

Atletismo Benetússer

-

Juan Maria Jimenez Llorens

GREEN POWER SPORTS TEAM

-

Jose Joaquin Martin Fernandez

REDOLAT TEAM

-

Oscar Belinchon Belda

C.A. Vila de Alaquás

-

Salva Castañer Belenguer

CD Metaesport

-

Enrique Micolau Vazquez

TAULAINS ALFAFAR

-

Mario De La Cruz Gomez

TAULAINS ALFAFAR

-

Gonzalo Perea Martinez

Torrent Corre

-

Juan Dominguez Moreno

Torrent Corre

-

Alberto Domingo Vilaboy

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Pedro Cordero Belmonte

TAULAINS ALFAFAR

-

Juan Manuel Minaya Perez

Clinic Foot Sport Running

-

Paco Herrera Jurado

D.R RUNNING TEAM

-

Miguel Angel Molina Diaz

CLINIC FOOT SPORT RUNNING

-

Marcos Gomez Zapata

Clinic Foot Sport Running

-

Isa Chaparro Navarrete

C.A. Orero Paterna Runners

-

Tolo Amil Rodriguez

C.A. Orero Paterna Runners

-

Manuel Ruiz Pinto

TAULAINS ALFAFAR

-

Lucio Centelles Tarrega

Torrent Corre

-

Jose Arce Olmos

Crespo Runners

-

Rosa Giner Pons

Atletismo Benetússer

-

Jesus Sahuquillo Salvador

TAULAINS ALFAFAR

-

Cinthya Carolina Torres Cerrato

Independiente

-

Alfredo Anton Conesa

Independiente

-

Samuel Santiago Sancho

Independiente

-

Antonio Martinez Zamora

Heidi Team

-

Pedro Mora Berdun

Torrent Corre

-

Rafa Cortes Gomez

C.A. Vila de Alaquás

-

Adil Ibn Salah

Clinic Foot Sport Running

-

Jesus Olmeda Carrasco

Independiente

-

Jose Martin Fajardo Madero-candelas

Clinic Foot Sport Running

-

Mary Garcia Gomez

Independiente

-

Elena Martinez Osma

Club atletisme Alaquàs

-

Lara Martinez Osma

Club Atletisme Alaquàs

-

Rafael Grimaldi Merino

Club Atletisme Alaquas

-

Ivan Bayon Prieto

Independiente

-

Maria Martinez Osma

Independiente

-

Juan Carlos Alcaraz Perez

C.A. Vila de Alaquás

-

Cruz Hornero Hornero

Independiente

-

Paco Moreno Rincon

Torrent Corre

-

Alberto Dominguez Moreno

Torrent Corre

-

Daniel Rubio Perez

Independiente

-

Jose Carlos Carcel Cortell

C.A. Poblats Marítims

-

Miguel Angel Mena RisueÑo

C.A. Vila de Alaquás

-

Victor Porta Teruel

C.A. VON HIPPEL LINDAU

-

Joaquin Reig Capilla

C.A. Poblats Marítims

-

Pedro Manuel Garcia Peraile

C.A. Poblats Marítims

-

Juan Antonio Santos Lleonart

Els Dinosauris Moncada

-

Toñi Herrerias Menchen

Els Dinosauris Moncada

-

Juan Jose Vaz Saez

Torrent Corre

-

Jorge Ramos Uceda

Torrent Corre

-

Victoria Zanon Garcia

Torrent Corre

-

Eduardo Solaz Benavent

Correcasas

-

Enrique Barbera Ruiz

C.A. Poblats Marítims

-

Daniel Abellan Lucas

Independiente

-

Laura Briz Simon

TAULAINS ALFAFAR

-

Isaac Sanchez Ramirez

GREEN POWER SPORTS TEAM

-

Arturo Gonzalez Lago

C.A. Marjana Chiva

-

Alejandro Fuster Camarena

C.A. Poblats Marítims

-

Ascension Rel Bruixola

C.A. Poblats Marítims

-

Jaume Sanchez Juarez

Independiente

-

Paco Fernandez Nuñez

C.A VON HIPPEL LINDAU

-

Loles Franco Soler

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Marian Val

C.A. VON HIPPEL LINDAU

-

Javier Villanueva Llosa

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Fernando Medina Martinez

FUNKERS RUNNERS CLUB

-

Toni Osete Gomez

Independiente

-

Yessenia Del Carmen Bernabe Naranjo

Els Dinosauris Moncada

-

Francisco Jose Cozar Maireles

Els Dinosauris Moncada

-

Jorge Juan Sempere

TAULAINS ALFAFAR

-

Carlos Coleto Capitan

Independiente

-

Manolo Moreno Gandia

Independiente

-

Alejandro Tormo Velasco

Cobarde's Team

-

Jose Luis Muñoz Serrano

Torrent Corre

-

Antonio Barajas Costa

Independiente

-

Liz Karina Fernandez Gauto

Torrent Corre

-

Andres Fajardo Valenzuela

Torrent Corre

-

Fernando Gregori Huerta

Malalts de Córrer

-

Andrea Llorens Blasco

Gaes Running Team

-

Jaime Giner Perez

Independiente

-

Roberto Perez Gonzalez

Malalts de còrrer

-

Mapi Del Coso Pozo

C.A VON HIPPEL LINDAU

-

Andrea Velez Garcia

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Jose Velez Fernandez

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Francisco Artero Romero

ESCUELA DEL CORREDOR PACO MILAN

-

Ascension Jimenez Fernandez

ESCUELA DEL CORREDOR PACO MILAN

-

David Gimenez Miquel

C.A. Vila de Alaquás

-

Ernesto Rodriguez Sanchez

Clinic Foot Sport Running

-

Javier Donoso TriviÑo

C.A. Vila de Alaquás

-

Jessica Escabias Pastor

S.D. Correcaminos

-

Lourdes Blasco Blasco

RIVER RUNNERS

-

Jose Martinez Martinez

GREEN POWER SPORTS TEAM

-

Jose Aguilar Muniesa

Club Alpino El Rincon

-

Daniela Echanique Benitez

Independiente

-

Javier Lopez Gonzalez

C.A. Orero Paterna Runners

-

Carlos Jimenez Campos

Independiente

-

Julian Andujar Navarro

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Rosa Garrido

CT rehab sport team Aldaia

-

Fco Javier Ramos Molinillo

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Jaime Blasco Belda

Independiente

-

Avelino De La Paz Cerezo

C.A. Galapagos

-

Lucia Gonzalez Sanahuja

Run Addiction Castellón

-

Maria Alcaide Gines

Juntas es Mejor

-

Jose Cecilia Rodriguez

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Luis Segura Lloret

Independiente

-

Israel Torralba Estreder

Independiente

-

Miguel Almudever Arevalo

Clinic Foot Sport Running

-

Casimiro Vizcaya De La Vega

Independiente

-

Miguel Serrador Garcia

Nousofa

-

Fernando Lopez

Independiente

-

Juan Ramon Gomez Sotos

Independiente

-

Maria Jose Piqueras Peña

C.a.sense límite Aldaia

-

Nerea Fernandez Rubira

Independiente

-

Rogelio Moreno Gamon

TAULAINS ALFAFAR

-

Jerson Emilio Medina Cardenas

Torrent Runners

-

Montserrat Alfaro Zamora

Valencia Basket Running Team

-

Jesus Garcia Betoret

C.A VON HIPPEL LINDAU PAIPORTA

-

Salvador Martinez Garcia

C.A. Vila de Alaquás

-

Ma Del Carmen Vallez Gonzalez

C.A. Vila de Alaquás

-

Carmen Jouve

C.A. Poblats Marítims

-

Pablo Poveda Gomariz

Nousofa

-

Abel Hernandez Almaraz

Independiente

-

Jose Vicente Olid Castillo

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Alberto Gallardo Visconti

Nousofa

-

Pedro Perez Moreno

Nousofa

-

Fernando Muñoz Moreno

Nousofa

-

Alba Escudero Perez

Nousofa

-

Juan Manuel Pe

Nousofa

-

Jorge Ros Marsilla

Nousofa

-

Isabel Remohi Fabia

Nousofa

-

Bati Rubio Aracil

Nousofa

-

Javier Poveda Gomariz

Nousofa

-

Virginia Sanchez Exposito

C.A. Marjana Chiva

-

Alvaro Tarin

C.A. Marjana Chiva

-

Javier Soria Ortega

Independiente

-

Miguel Castellano Perez

Benicorrer-Benisanó

-

Jose Manuel Culebradas Sotos

GREEN POWER SPORTS TEAM

-

Rosa Maria Garrote De Miguel

ESCUELA DEL CORREDOR PACO MILAN

-

Luis Gasull Navarro

ESCUELA DEL CORREDOR PACO MILAN

-

Jose Manuel Caplliure Piera

Cobarde's Team

-

Mar Domingo Lozano

C.A. Marjana Chiva

-

Roberto Martinez Martinez

Nousofa

-

Juan Carlos Mayordomo Hernandez

C.A. Peus Lleugers

-

Ivan Latorre Escriba

S.D. Correcaminos

-

Angel Crespo Cortes

C.A. Poblats Marítims

-

Jose Vicente Sabater Tarin

C.A. Peus Lleugers

-

Espe Romero Sevilla

C.A. Poblats Marítims

-

Jose Julian Ponce Garcia

C.A. Poblats Marítims

-

Julio Marti Iranzo

C.A. Poblats Marítims

-

Ma Jesus Salvador Porta

C.A. Peus Lleugers

-

Alejandro Munoz Garcia

C.A. Poblats Marítims

-

Jose Manuel Vega Dias

C.A. Poblats Marítims

-

Raul De Gregorio Del Burgo

C.A. Poblats Marítims

-

Vicente Grau Calvo

Crespo Runners

-

Antonio Ballesteros Sanchez

Top Run bimetasport

-

Guillermo Moruno Zamarra

Torrent Corre

-

Miguel Angel Sabater Tarin

S.D. Correcaminos

-

Benigno Bartolome

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Ricardo Moscardo Tormo

Manufacturas Ceylan

-

Javier Muñoz Serrano

Torrent Corre

-

Inma Montoro Medina

Torrent Corre

-

Angeles Ortiz Requena

Independiente

-

Rolando Otero

Independiente

-

Ana Garcia Bellido

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Lourdes Carpio

C.A. Orero Paterna Runners

-

Monica Descalzo Alfonso

Clinic Foot Sport Running

-

Jose Mendez Fernandez

Triculpelat Alaquàs C.T.

-

Gabriela Segura Bernabe

Els Dinosauris Moncada

-

Oscar Judas Palao Maiz

Fondistas de Yecla

-

Walter Pastor Horstmann

GREEN POWER SPORTS TEAM

-

Rosa Vinuesa Toledo

Independiente

-

Jose Manuel CaÑavera Gonzalez

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Esther Mocholi Segovia

TAULAINS ALFAFAR

-

Miguel Angel Valles Perez

100% TEAM Benetusser

-

Danny Flores Buñay

TAULAINS ALFAFAR

-

Amelio Nohales Argudo

Torrent Corre

-

Mathias Tome Sanchez

C.A. Orero Paterna Runners

-

Ana Karina Cayalo Alvis

C.A. Orero Paterna Runners

-

Raquel Hita Nohales

Torrent Runners

-

Jesus Javier Gonzalez Garcia

Cobarde's Team

-

Eduardo Miguel Cremades Olmo

C.A. Peus Lleugers

-

Ana Martinez Dionisio

C.A. Poblats Marítims

-

Angel Ruiz Coll

C.D. NOLIMITS TRI&TRAIL TEAM

-

Francisco Mu

Nousofa

-

Carlos Aldehuela Gregorio

Nousofa

-

Miguel Angel Carpio Martinez

Nousofa

-

Irene Quintero BriceÑo

Independiente

-

Ximo Barber Mesa

Independiente

-

Prudencio Esteban Pescador

C.A. Peus Lleugers

-

Francesc Llobell Mas

C.A. Sense Límits Aldaia

-

Ramon Quiles

GREEN POWER SPORTS TEAM

-

Nuria Diez Bayo

Tragaleguas.Org

-

Eugenio Vicente Craf

C.A. Vila de Alaquás

-

Raul Alarcon Castañeda

Atletismo Benetússer

-

Enrique Defez Blanco

Independiente

-

Juanjo Gomez Vidal

Malalts de Córrer

-

Marta Ferrer Aparicio

Torrent Corre

-

Silvia Ferrer Dolz

TAULAINS ALFAFAR

-

David Verdu Fernandez

Independiente

-

Miguel Paris Turegano

Corredores de la ruta

-

Joan Antoni Pastor Torrijos

Malalts de Córrer

-

Reyes Moreno Barbera

Clinic Foot Sport Running

-

Alvaro Paris

REDOLAT TEAM

-

Ximo Carratala Benedito

Malalts de Córrer

-

Mari Luz Zamora Adillo

Torrent Corre

-

Mario Fernandez Sanchez

100% TEAM Benetusser

-

Lucia Escribano Olmos

TRIATLON MISLATA

-

Oscar Orengo Faus

C.A. Miramar Fent Cames

-

Israel Gonzalo Vicente

Som Passatge

-

Xavi Escribano P

TRIATLON MISLATA

-

Juan Arcos Ortega

Independiente

-

Luis Ponce Ibañez

GREEN POWER SPORTS TEAM

-

Jose Juanes Gomez

TAULAINS ALFAFAR

-

Jose Miguel Marquez Perez

Clinic Foot Sport Running

-

Ernesto Verdu Mas

Coratge Missions

-

Juan Lopez Puertas

Independiente

-

Manuel Sanmartin Romeu

TAULAINS ALFAFAR

-

Roxana Rodriguez Flores

TAULAINS ALFAFAR

-

Adolfo Iglesias

Independiente

-

Daniel Dominguez Mateu

C.E. Pobla

-

Jose David Martinez Lopez

CT REHAB ESPORT ALDAIA

-

Vicent Martinez Marco

Runners Ciutat de Valencia

-

Ignacio Sanmiguel Codina

Clinic Foot Sport Running

-

Eugenio Toledo Alexandre

Clinic Foot Sport Running

-

Rafael Simeon-moleres Moreno

TAULAINS ALFAFAR

-

Mercedes Maritza Shinin Merchan

Torrent Corre

-

Enrique Rubio Orti

Independiente

-

David Ruiz Perez

Clinic Foot Sport Running

-

Ricardo Martin Gallego

Penya el Coyote

-

Vicente Marcos Climent

C.A. VON HIPPEL LINDAU

-

Pedro Resa Morales

C.A. VON HIPPEL LINDAU

-

Nacho Diaz Latorre

C.A. Marjana Chiva

-

Maria Del Mar Gomez Monsalve

C.A. Peus Lleugers

-

Nuria Garcia MuÑoz

C.A. Peus Lleugers

-

Fernando Ruiz Moragues

C.A. Peus Lleugers

-

Carlos Jimenez Rodriguez

Independiente

-

Lourdes Lopez Morales

Independiente

-

Ana Cortinas Vicent

Independiente

-

Susana Murillo Clemente

C.A. L´Alcudia

-

Carlos Bovi Gallego

Independiente

-

Victor Ferrer Gomez

C.A. Sense Límits Aldaia