Resultados

XIV MITJA I QUARTA MARATÓ CIUTAT D'OLIVA

Descargas
Excel:
PDF:

Pos Corredor
1

Esteban Perales Montesinos

Crespo Cronorunners

2

Marc Antoni Segui Lamirant

C.E. La Vespa De Novetlè

3

Ivan Soler Lamirant

C.E. La Vespa De Novetlè

4

Adrián Hadri

C.A. Llebeig Xàbia

5

Diego Vidal Bataller

Club De Correr El Garbí

6

Carles Navarro Pons

Club Tenis Oliva

7

Javier Gregori Tortosa

C.A. Daimús Tecnoesport

8

Oscar Mateo Ibiza

C.A. Miramar Fent Cames

9

Rafael Jimenez Ramirez

Atletismo Alcorcón

10

Jose Vicente Palop Cabanes

C.E. La Vespa De Novetlè

11

Juan Savall Bonet

Club De Tennis Oliva

12

Abel Perez Aracil

Atotrapo

13

Marcel Fluixa Torres

Club De Córrer Xeraco

14

Fernando Abalde

Masktri

15

Andres Pérez Izquierdo

C.A. Miramar Fent Cames

16

Jesus Quiles Guaita

E.P.Turis

17

Enrique Panach Rosat

C.A. Massamagrell

18

Hector Navarro Martí

Independiente

19

Pepe Caldes Arandiga

Independiente

20

Juan Arlandis Melia

Ultrafons Alacant Automoviles Gomis

21

Carlos Sánchez Sau

C. Bernardos Trotters

22

Rafa Benimeli Gutierrez

C.A. L´espenta

23

Rafa Aguado Escorihuela

C.T. Trivoltors Alcàsser

24

Jesus Gavilà Miñana

C.A. Daimús Tecnoesport

25

Juan Tomas Llorca

C.A. L´espenta

26

Carlos Bonet Mas

Club Deportivo Masktri

27

Joaqui Ballester Marti

Independiente

28

Pablo Riquelme Caro

C.A. Ajos-xàtiva

29

Gabriel Mollá Fuster

Independiente

30

Fernando Ferrer Ballester

C.A. Sense Pressa El Verger

31

Jaume Mut Roselló

Atletas Nucleo Duro De Denia

32

Pedro Garcia Gandia

Independiente

33

Carlos Diego Fons

Independiente

34

Josep Server Ausina

Club De Correr El Garbí

35

David Rieria Mayans

0

36

Jose Luis Coll Vives

G.R. Real De Gandia

37

Jose Salvador Albors Gras

Soca-run Cocentaina

38

Carmen Sala Ferrer

C.E. Dorsal 19 Pego

39

Fran Lopez Bolufer

Independiente

40

Salva Vicens Tercero

Independiente

41

Marcos Perez Dekkers

Independiente

42

Joaquin Carlos Sanchez Abenza

C.A. Ajos-xàtiva

43

Juan Vitoria Luis

Club Correr Xeraco

44

Angel Piñero Fernandez

Club De Córrer Xeraco

45

Salvador Javier Signes Orovay

CalygaT.Com

46

Jose Vicente Estruch Castello

Independiente

47

Vicente Izquierdo Campos

Independiente

48

Jose Catala Calabuig

C.A. El Xio Llutxent

49

Sebastián Jiménez Gualda

Independiente

50

Rafa Moscardó Mateu

C.A. L´ollerí­a

51

Vicente Olmos Mengod

Runners Ciutat De Valencia

52

Sergio Torres Sanchez

Ondara Tri-esport

53

Juan Miguel Serrano Moreno

C.A. Els Oliveros

54

Toni Fernandez Hernandez

C.A. La Vega San Antonio

55

Vicent De Juan Devesa

Independiente

56

Tino Navarro Martinez

C.E. Dorsal 19 Pego

57

Fede Server Costa

C.E. Dorsal 19 Pego

58

Cayetano Bixquert Vicedo

C.A. Favara

59

Vicent Salelles Mateu

C.D. L'espenta

60

Etienne Yverneau

Independiente

61

Toni Cervera Tur

C.A. Els Oliveros

62

Jesús Mollá Miret

Independiente

63

Victor San Cristobal Millet

Independiente

64

Ximo Cremades Barros

C.T. Oliva

65

Pere Cremades Barros

C.A. L´espenta

66

Pedro Ortin Ferrero

Independiente

67

Federico Mazcuñan Pascual

Cemo

68

Alejandro Saavedra Avivar

Independiente

69

Omar Sgrelli

Independiente

70

Javier Belda Linares

C.A. Agullent

71

Amparo Villar Palomar

C.A. Safor Delikiasport

72

Patricio Vicente Martí Sendra

C.A. Altea

73

Christina Mallett

C. A. Dianium

74

Juanjo Roselló Soler

C.A. Xàtiva

75

Salvador Gonzalez Martínez

C.A. Don Quijote Albacete

76

Vicent Duart Herrero

C.A. Ajos-xàtiva

77

Oscar Aparisi Diaz

Independiente

78

Juanjo Gascon Magraner

C.A. La Valldigna

79

Juan José Vaz Saez

Independiente

80

Sergio Aguado Berenguer

Sportphysiology

81

Leoncio Ramirez Monzon

Sportphysiology

82

Francesc Parra Oltra

Triatló Corriol

83

Ramon Gonzalez Gonzalez

Runners Ciutat De Valencia

84

Jose Bordera Juan

C.A. La Costera

85

Ricardo Artés Pallás

C.A. Genovés

86

Emilio Lazaro Etrada

Atletas Nucleo Duro De Denia

87

Jose Beltran Bisbal

C.A. Cullera

88

Miguel Ferrer Ballester

C.A. Sense Pressa El Verger

89

Carlos Cerdá Gras

C.A. Puçol

90

Pablo Jiménez Notario

Valencia Basket Running Team

91

Jordi Peiró Hernández

Independiente

92

Ximo Figuereo Peinado

Go Run

93

Jose Rico Sebastia

C.A. Els Oliveros

94

Santi Oliva Leal

Independiente

95

Luis M Del Baño Fernandez

0

96

Juan Bautista Aparici Bolufer

C.A. Xàtiva

97

Jesús González Pellicer

C.A. Els Oliveros

98

Moisés Cloquell Serra

Club De Córrer Xeraco

99

Elias Vivas Cariñana

Independiente

100

Jose Antonio Carmona Perez

Club De Correr El Garbí

101

Jose Pla Alberola

C.A. La Valldigna

102

Víctor Contrí Fayos

Ondara Tri-esport

103

Esteban Segu Rodriguez

Independiente

104

Jorge Luengo Tevar

Nueve 15

105

Maria Tercero Peiro

Independiente

106

Manuel Mejias Estruch

Tecnoesport

107

Pedro Juan Victoria Miñana

C.A. Favara

108

Paco Buigues Carrió

C.A. Sense Pressa El Verger

109

Jose Chova Pons

Independiente

110

Sdor Millet Peiro

0

111

Raul Aparisi Ciscar

C.A. La Valldigna

112

Salvador Lancis Saez

Atletas Nucleo Duro De Denia

113

Mari Carmen Lorenzo Rodriguez

Independiente

114

Manuel Sabater Savall

C. D. L'espenta

115

Ruben Guillen Diaz

C.A. Els Oliveros

116

Gregorio Jose Huertas Almenara

C.A. Els Oliveros

117

Maximo Folques Lorente

C.E. Dorsal 19 Pego

118

Carolina Seth-smith

Independiente

119

Ximo Hoyo Arlandis

C.A. Cullera

120

Gerard Gregori Hortelano

Independiente

121

Pepe Ferre Calabuig

Independiente

122

Eduardo Senen Montaje Gonzalvo

The Kenyan Urban Way

123

Eliseo Roig Ferrer

Independiente

124

Abel Brines Armiñana

Tutriatlón

125

Alejandro Ortolá Ortolá

S.D. Correcaminos

126

Víctor Fornés Grimalt

Club De Muntanya La Faixa

127

Germán Carbonell Ferrando

Tutriatlón

128

Mike Davies

C. A. Xe Espereu-me

129

Antonio Ontiveros Sanchez

Runners Ciutat De Valencia

130

Juanjo Moreno Gutiérrez

C.A. Safor Delikiasport

131

Sergio Martínez Párraga

Independiente

132

Juan Vicente Soler Torres

C.A. Gata

133

Joaquin Lozano Ramirez

0

134

Fernando Robles Oliver

C.A. Safor Delikiasport

135

Andres Villanueva Matoses

Club De Correr El Garbí

136

Sergio David Marin Giner

C.A. Corremundos

137

Pablo Torres González

Club De Correr El Garbí

138

Pablo Ballester Server

Independiente

139

Manuel Prieto Cunquero

Independiente

140

Rafael Calabuig Paris

Atletas Nucleo Duro De Denia

141

Susi Ehle

S.M. Club Datletisme Dianium

142

Francisco Camarasa Bordallo

Independiente

143

Jose Luis Giner Marti

C.A. Xàtiva

144

Joan Sanchis Sala

Independiente

145

Neil Bowmer

Swaledale Runners

146

Juan Jose Martinez Vaya

Independiente

147

Ruben J. Rodrigo Ruiz

Independiente

148

Carlos Sánchez González

Independiente

149

Víctor García

Runners Ciutat De Valencia

150

Victor Albert Garcia

Independiente

151

Yanina Flores Aveiro

G. A. Publidom

152

Generosa Vidal Cuquerella

C.A. Belgida

153

Dani Terrades Puig

C.C. El Garbí

154

Martí Sifre Pont

Independiente

155

Javier Peñalver

Independiente

156

Carlos Siscar Bay

C.E. Dorsal 19 Pego

157

Quique Mortes

C.A. Cullera

158

Jose Francisco Pedros Monfort

C.A. Gata

159

Fernando Server Espin

C.A Ondara

160

José Francisco Pascual Ferri

Independiente

161

Antonio Egea Falomir

365rider

162

Esteban Bonet Quiles

Independiente

163

Isabel Fuertes García

Independiente

164

Lorena Navarro Carreres

C.A La Xara

165

Maria Ciscar Barber

Club De Córrer Piles

166

Antonio Savall Fajardo

Bernardos Trotters

167

Luis Sandro Garcia Molina

Independiente

168

Juan Ramón Martínez López

Physiococore Y

169

Vicent Pastor Rubio

Ondara Tri-esport

170

Manuel Marti Pastor

Club Correr A Gust Bellreguard

171

Tony Woodall

C.E. Dorsal 19 Pego

172

Héctor Martínez González

Independiente

173

Paloma Aparicio Varón

C.A. Safor Delikiasport

174

Cesar Cunquero Pelaez

Independiente

175

Cristina Moya Contreras

C. TutriatloN.Com

176

Salva Ferrando Salinas

C.A. La Valldigna

177

Cristina Valiente Porta

C.A. L´espenta

178

Miguel Angel Cebrian Sanchez

Independiente

179

Rafael Balbastre Camarena

Independiente

180

Jose Vicente Ferrer De La Cruz

C.A. Corbera

181

Mercè Tercero Peiró

Independiente

182

Andrés Figueres Sancho

Club Deportivo Jorge Manrique

183

Pepe Domenech Mahiques

Bernardos Trotters

184

Marisol Manzano Cervantes

Fondistas Toledanos

185

Armando Botica Artalejo

Fondistas Toledanos

186

Jose Luis Boronat Rebagliato

Club De Córrer Piles

187

Marco Antonio Soriano Palma

Independiente

188

Josep Vicent Llinares Palacios

C.A. La Valldigna

189

Tomas León Ferrandis

Club Deportiu Espurna

190

Fernando Perpiñan Darder

Escuela Del Corredor Paco Milan

191

Juan Carlos Rodriguez Lopez

Santander Runner

192

Saoro Garcia Pérez

S.M. Colla Esportiva Corriol

193

Domingo Jose Masquefa Mas

C.T. Corriol Oliva

194

Charo Perez Gallardo

C.A. Safor Delikiasport

195

Alfonso Serrano Lopez

Independiente

196

Lucia Sala Almiñana

C.A. Favara

197

Evaristo Castella Sanchez

C.D. Masktri

198

Miguel Pou Pérez

C.Bernardos Trotters

199

Quico Reig

G.E. Els Llops Villalonga

200

David Millet Guillem

Club De Correr El Garbí

201

Paco López Pérez

Runners Montealegre

202

Jose Belda Marcos

Gr Real De Gandia

203

Vanessa Rosello Piera

C.A. Bernia

204

Jose Maria Soler Sanz

Independiente

205

Francisco Soriano Sanchez

Independiente

206

Inmaculada Garrigós Mascarell

Independiente

207

Carlos Del Olmo Momblanc

Leones Running Team

208

Patxi Luque Domínguez

Farmacias Galiano Colecha

209

Antonio García Petit

Independiente

210

José Antonio Ramos Moreno

Colau Runners

211

Fernando Pons Pons

Club De Córrer Piles

212

Juanjo García Gómez

Independiente

213

Paula Collado Ferrer

Club De Córrer Piles

214

Raul Bueno Garcia

Club De Córrer Piles

215

Daniel Casseres Polo

Independiente

216

Salva San Vicente

Cd Masktri

217

Silvia Giménez Prats

Independiente

218

Francisco Bisquert Ortega

Atletas Nucleo Duro De Denia

219

Amedeo Maturo Senra

C.E. Dorsal 19 Pego

220

Adrian Gavidia Peña

Independiente

221

Silvia Ramos Torro

Independiente

222

Lorena Quispe Irigoyen

Independiente

223

Salva Berto Fernandez

C.T. Gandía

224

Robert Bayona Adam

Independiente

225

Julio Sigalat Gregori

Independiente

226

Francisco Guerra Tortosa

C.A Ciutat D´albaida

227

Laura Noelia Cases Moncho

Triamics Silla C.T.

228

Evaristo Planells Andreu

Amunt Avall Torrent

229

Eugenia Morojosa Peralta

Club De Córrer Piles

230

Javier Granizo Ponce

C.A. Promesas Villena

231

Ian Graham

Independiente

232

Ana Ortolà Ortolà

C.A. L´espenta

233

Juansa Llopis Ibiza

C.A. L´espenta

234

Pep Ferrando Boigues

Independiente

235

Jose Angel Garcia Garcia

Independiente

236

Ana Gomis Fuentes

C.A. La Xara

237

Vicente Coll Garcia

C.E. Quatre Gats De Rótova

238

Monica Vazquez Miñana

C.D Maskti

239

Paco Castello Ciganda

Gandia

240

Jaume Reig Gonzalez

Madrid

241

Santi Ordiñana Palmer

La Gerreria

242

Vicent Castellà Seguí

C.A. Camallaes

243

Alfonso Soler Alemany

Independiente

244

Vicent Sendra Llidó

C.A. Els Oliveros

245

Juan Carlos Ferrero Alvarez

Independiente

246

Vicente Cuevas Cuartero

C.E Dorsal 19 Pego

247

Vicent Sala Gonzalez

C.E. Dorsal 19 Pego

248

Monica Gomar Navarro

Independiente

249

Ximo Marco Just

Club De Correr El Garbí

250

Casimiro Garcia Castellá

Club De Correr El Garbí

251

Eduardo Torres Fink

Independiente

252

María Teresa García Fernández

Independiente

253

Ángel Cantín Sanz

C.D.U. Politécnica Valencia

254

Abilio Sanchez Sanchez

Independiente

255

Juan Carlos Reina Torres

C De C El Garbi

256

Juan Jose Boix Llopis

C.C El Garbi

257

Ros Blackmore

Swaledale Runners

258

Maria Mulet Mestre

C. A. Gata

259

Jose Francisco Garcia Santacreu

Independiente

260

Pepe Vicedo Marzal

Independiente

261

Luis Vicedo Marzal

Independiente

262

Salvador Morell Moncho

Club De Correr El Garbí

263

Macarena De La Puerta Escriba

Independiente

264

Francisco Murcia Lopez

Club De Montañismo Els Caragols

265

Maria Vila Vives

C.A. Bernia

266

Javier Alborch Canet

Independiente

267

Juan Guarner Olmo

C.A. Xàtiva

268

Ramón Jiménez

Independiente

269

Juan Bautista Sanchez Martorell

Independiente

270

Héctor Salazar Fernández

+ktri

271

Vicente Puig Mahiques

Independiente

272

Rubén Pou Pérez

C. Bernardos Trotters

273

Pascual Vila Canet

Independiente

274

Pilar Andres Serrano

Club De Correr El Garbí

275

Rafael Fayos Roselló

C.E. Llocnou

276

José Cañamás Ochoa

C.E. Llocnou

277

Fede Carmona Roger

Independiente

278

Diego Gracia Torregrosa

Confitería El Pilar

279

Francisco Ceresola Piera

C.E. Dorsal 19 Pego

280

Miguel Miñana Noguera

C.A. Gata

281

Jose Maria Verdu Esteve

Independiente

282

Vanessa Estevez Collado

Independiente

283

Alejandro Jimenez Romero

Independiente

284

Jaime Cortes Villa

El Campello Running Club

285

Vicente Samsaloni Giner

0

286

Sara Morant

Independiente

287

Jesus Morant

Independiente

288

Rubén Pere

Independiente

289

Luis Ríos Sendra

Independiente

290

Jose Monedero Chamizo

Tu Tira Que Yo Ya

291

Francisco José Moratal Guijarro

Independiente

292

Vicente Ubeda Tolosa

Crespo Cronorunners

293

Bruno Gadea Llopis

Correr A Gust Bellreguard

294

Mark Morgan

Uk Runchat - Team Red

295

Pedro Cifuentes Gomez

C.A. Don Quijote Albacete

296

Vicente Torromé Alhambra

S.D. Correcaminos

297

Angel Casamayor Plaza

Independiente

298

Carlos Damian Moral Garrido

Independiente

299

Antonio Garcia Duro

Independiente

300

Oscar Figueres Cuevas

Independiente

301

Genoveva Gavidia Molina

C.A. El Valle De Ayora

302

Paki Martinez Torrella

C.A. El Valle De Ayora

303

Juanjo Bañó Bas

C.A. Cametes Pedreguer

304

Pedro Ferrando Gosp

S.D. Correcaminos

305

Rosa Leonor Martí Camps

Independiente

306

Francesc Xavier Tro Molines

Atletisme Benissa

307

Jose Llorca Salort

Idependiente

308

Juan Guardiola Sart

C.A. Llebeig Xàbia

309

Maria Cristina Martinez Sanchez

Independiente

310

Manuel Moliner Marin

Independiente

311

Manolo Martínez Santamaría

Independiente

312

Mayte Bolo Canet

C.A. Camallaes

313

Henriette Weeber

Club Atl

314

Jose Luis Moreno Miguel

Independiente

315

Rosa Martínez Morató

C.A. L´espenta

316

Joan Andres Guillem

Club De Córrer Piles

317

Juan Gomis

Indepen

318

Justo Insa García

Independiente

319

Vicente Perez Verdu

C.A. Safor Delikiasport

320

Miguel Angel Carrion Martinez

C.A. L´espenta

321

Erik Soriano Riera

Independiente

322

Salvador Moral Benavent

C.A. Safor Delikiasport

323

Lourdes Bou Peiro

C.A. Safor Delikiasport

324

Mamen Seguí Ortolá

C.A. Safor Delikiasport

325

Maite Fletes Palomares

Independiente

326

Oscar Ramón García

Calcher

327

Miguel Angel Albert Garcia

Independiente

328

Gisela Lucas Maño

C.A. Safor Delikiasport

329

Ivan Moreno Cobos

C.A. Safor Delikiasport

330

Vicente Ivars Soliveres

Xe Espereu-me Brillonet

331

Alexis Perez Lozano

Brillonet Xe Espereu Me

332

Paco Cardona Morell

Independiente

333

Pedro Cuenca Faus

Independiente

334

Jesus Blas Juan Escrivá

Independiente

335

Maria Jose Soler Arbona

Club De Altetisme De Gata

336

Laura Catala Sanchís

C.A. Xàtiva

337

Sandra Sala Miralles

C. A. Gata

338

Miquel Grimalt Escortell

Independiente

339

Sarah Wood

Independiente

340

Raul Bonilla Calvo

Independiente

341

Alvaro Quintana Castro

Independiente

342

Sergio Margarit Benavent

S.M. Club Datletisme Fuig Que Et Xafe

343

Cesar Bonilla

C.E. Llocnou

344

Jeronima Gil Gil

C.A. Baleària Diànium

345

Salvador García Aracil

Independiente

346

Javier García Sabater

Club Deportiu Espurna

347

Andres De Dent Cardona

Independiente

348

Vicente Barreres Martinez

C.A. L´espenta

349

Cindy Van Gerwen

Independiente

350

Jose Adri

Independiente

351

Rachel Mounter

Independiente

352

Kay Jackson

Independiente

353

Lourdes Vidal Orengo

Club De Correr El Garbí

354

Ramon Alemany Cots

Independiente

355

Jose Alberto Notario Brox

S.M. Club Datletisme Fuig Que Et Xafe

356

Pep Benavent Benavent

S.M. Club Datletisme Fuig Que Et Xafe

357

Jose Ramon Mayor Gonzalez

Independiente

358

Fernan Gonzalez Vilata

Els 4 Gats Club Band

359

Lucia Villada Heredia

Els Quatre Gats

360

Marcos Rodríguez Hendley

Els 4 Gats

361

Miguel Pérez Pérez

Atletas Nucleo Duro De Denia

362

Loly Peña Biosca

CarreraspopulareS.Com

363

Jose Isidro Gomez Cuesta

CarreraspopulareS.Com

364

Miguel Angel Fernandez Valenciano

Independiente

365

Juan Pablo Bataller Arias

C.A. Gata

366

Maria Crespo Cortés

Independiente

367

Josep Andrés Torres

Independiente

368

Joanmi Rafet Soriano

Ga Runner Dénia

369

Miriam Moran

Independiente

370

Esther Moñino Agulles

Independiente

371

Iris Walthon

Independiente

372

Carlos Ginestar Carreres

Independiente

373

Joan Fuster Angel

0

374

Juan Jose Lopez Catala

Soca-run Cocentaina

375

Tania Galdón Vidal

Penya Mohicans

376

Virginia Robin

0

377

Lourdes Santamaria Puig

Independiente

378

Joana Del Roj

Blue Line-evasión Running

379

Xavier Salas Trejo

Independiente

380

Patricia María Corbín Ordóñez

Independiente

381

Dolores Chafer Collado

Independiente

382

Vicent Morant Deusa

Club De Correr El Garbí

383

Maria Jose Catala Moncho

C.A. Ondara

384

Juan Ginestar Bailen

C.A. Ondara

385

Ximo Lizcano Saez

C. Correr A Gust Bellreguard

386

Inma Gorba Mollá

Independiente

387

Sonia Napolitano

S.D. Correcaminos

388

José Angel Gaspar Acàmer

C.A. Altea

389

Pepe Moll Garrigós

G.A. Runners Dénia

390

Elo Martinez

Independiente

391

Maria Carmen Aguilar Garcia

Independiente

392

José Carlos Rodríguez Hidalgo

C.A. Altea

393

Jose Caballer Alabadi

S.D. Correcaminos

394

Demetrio Martinez Camarasa

C.A. El Valle de Ayora

395

Carlos Llorca Gilabert

Independiente

396

Vicent Garcia I Llorens

Independiente