Resultados

XIV MITJA I QUARTA MARATÓ CIUTAT D'OLIVA

Descargas
Excel:
PDF:

Pos Corredor
1

Jose Luis Almiñana Fuertes

Serrano Club Atletismo

2

Juan Vidal Ribero

Olaso Team

3

Carlos Menchen Sanchez

C.A. La Nucía

4

Juan Alonso Bas

Independiente

5

Antonio Ibáñez Esteban

C.A. La Nucía

6

Manuel Tirado Jimenez

Club Atletismo La Nucia

7

Salva Palero Martinez

C.A. Cullera

8

Enric Borràs I Chofre

C.A. La Valldigna

9

Joan Fuster Bañuls

C.T. Gandía

10

Sergi Tomàs Rosselló

C.E El MinuteR.Es

11

Ricardo Artigau Hilario

C.E. La Vespa De Novetlè

12

Javier Soria Llorca

C.A. Els Oliveros

13

Alberto Palomero Jimenez

Independiente

14

Manolo Pous Miralles

C.A. L´espenta

15

Vicent Peiro Salort

Club De C

16

Javier Femenia Sanchis

C.A. L´espenta

17

Vicent Chafer Segrelles

Club Corregatell

18

Jaime Sanchis Flores

Independiente

19

David Medina Sánchez

C.A. El Valle De Ayora

20

Jordi Planes Martinez

C.A. Daimús Tecnoesport

21

Javier Femenia Barber

C.A. Miramar Fent Cames

22

Llorenç Chaveli Gómez

Independiente

23

Blay Fefnando Bonet

HDGMALLORCA

24

Gonzalo Torró Penades

Dulce Bebé Ontinyent

25

Juan Carlos Cortell Juan

Independiente

26

Ivan Mas Cloquell

Independiente

27

Xavier Salelles Mateu

C.A. L´espenta

28

Jose Miguel Palmer Puig

Independiente

29

Agustin Feijoo Teijeiro

Independiente

30

Roman Lopez Varoch

Trifitness 31

31

Bernardo Jareño Rodríguez

C.A. La Valldigna

32

Jose Enguix Sancho

C.A. La Valldigna

33

Jaume Server Pons

Independiente

34

José Andrés Martí Estruch

Club De Correr El Garbí

35

Vicente Monzó Ribera

C.E. La Vespa De Novetlè

36

Santi Ribes Perez

E.P Turis

37

Toni Rocher Climent

C.C. Camallaes

38

Ximo Pardo Segui

C.A. Daimús Tecnoesport

39

Miguel Angel Arcos Martínez

Independiente

40

Alex Holovanenko

C.D. Masktri

41

Juan Gonzalo Soler Pastor

Vazquez Team

42

Ximo Llàcer Esplugues

L argilaga De Sellent

43

David Morata Vidal

C.A. Cametes Pedreguer

44

Manuel Chiner Morera

C.A. Safor Delikiasport

45

Pepe Julià Pellicer

Club Triatló Gandia

46

Juanjo Burguera Burguera

C.A. Daimús Tecnoesport

47

Javier Ortiz Llodra

C.A. Els Oliveros

48

Francesc Ferrer Mulet

C. A. Gata

49

Alberto Millet Pellicer

C. Correr A Gust Bellreguard

50

Jesús Pons Marí

C.A. Safor Delikiasport

51

Vicent Martí Cots

C.A. L´espenta

52

Joan Vidal Castello

AT LA VALLDIGNA

53

Paco Orts Millet

G.E. La Carena La Font

54

Alejandro Galera Gregori

Club De Correr El Garbí

55

Jesus Campos Arenas

Onsen Runners Alcoi

56

Natxo Colomer Oltra

Independiente

57

Miguel Murillo Llergo

NULCLEO DURO

58

Paco Guitart Cervera

C.A. Els Oliveros

59

Carlos Rodrigo Piqueres

Independiente

60

Juan Todolí Crespo

C. Bernardos Trotters

61

Mikel Sanchis Martín De La

C.A Kilómetro 42

62

Encarna Cardona Gomez

C.A. Dianium Tururac

63

Jose Manuel Medina Banderas

Independiente

64

Juan Cristobal Diaz Garcia

Club De Correr El Garbí

65

Omar Costa Fernandez

Runners L'ahuir

66

Dionisio Castillo Ochando

C.A. Cullera

67

Josue De La Puerta Escriba

Independiente

68

Rafa Higueras Gomez

C Atletisme Cullera

69

Jesus Orts Rovira

Independiente

70

Manuel Manzano Romero

Independiente

71

Ruben Camarena Catala

C.A. Safor Delikiasport

72

Joan Carles Gilabert Pellicer

Corriol Xtrem

73

Jose Mompó Hernández

Independiente

74

Francisco Miñana Sanchis

Independiente

75

Diego Ramirez Muñoz

S.M. Club Esportiu Universitat De Valenc

76

Francisco Mico Navarro

Independiente

77

Antoni Causí Pérez

C.A. Cametes Pedreguer

78

Lola Banovio Garcia

C.A. El Valle De Ayora

79

Pau Bosch

Independiente

80

Jose Juan Ferrer Camarena

G.E. Els Llops Villalonga

81

Fernando García Molino

Atletas Nucleo Duro De Denia

82

Antonio Fernandez Luna

Atletas Nucleo Duro De Denia

83

Violeta Gómez Terre

Club De Correr El Garbí

84

Esteban Cervera Tur

C.A. Ondara

85

Antonio Baeza Urios

Independiente

86

Vicente Pastor Frances

C.A. Safor Delikiasport

87

Antonio Solana Martinez

Escuela Del Corredor Paco Milan

88

Jose Segui Cardona

C.A. Daimús Tecnoesport

89

Jose Francisco Perez Botella

Poc A Poc Alcoi

90

Ana Alberola Puigcerver

Independiente

91

Jose Maria Alvado Jimenez

C.A. Altea

92

Juan Bolinches

C.A. L´espenta

93

Ximo Ciscar Oltra

INDEPENDIENTE

94

Mohamed Mabssout

INDEPENDIENTE

95

Manuel Martínez Luque

G.A Runner Dénia

96

Jessica Muñoz Paredes

C.A. Iruncalp

97

Kike Moragues Signes

C.A. Daimús Tecnoesport

98

Maria Jose Navarro Diez

Independiente

99

Dani Bernat Verdu

Club Atletisme Camallaes

100

Carlos Carrascosa Lopez

Independiente

101

Francisco Abel Oller Julia

C.A. Corremundos

102

Jose Luis Cardells Cifre

E.P. Turis

103

Pascual Oña Burgos

Independiente

104

Anais Reig Gregori

Club De Correr El Garbí

105

Rafael Escolano Signes

Cc El Garbi

106

Jose Gregori Carmona

Independiente

107

Araceli Beltrán Gil

Triatlò Sueca

108

Rafa Bellvis Felix

Independiente

109

Vicente Sempere Torres

C.D L'espenta

110

Vicente Costa Suarez

C.A. Cametes Pedreguer

111

Isabel Gregori Bertomeu

C.A. L´espenta

112

Mohamed Oubelaid Aousser

Independiente

113

Sonia Sanchez Martin

C.A. Miramar Fent Cames

114

Jose Peiró Miñana

C.A. Miramar Fent Cames

115

Ruben Bou Garrigos

Independiente

116

Vicent Marqués Ferragud

Crespo Cronorunners

117

Joan Ortolà García

Club Triatló Corriol

118

Damian Sanchis Juan

Independiente

119

Vicent Mestre Llorca

C.A. Els Oliveros

120

Ramon Villar De La Dueña

C.A. Daimús Tecnoesport

121

Pepe Vila Castillo

C.C El Garbi

122

Vicent Bou Serralta

C.A. Xeresa

123

Joaquin Jimenez Serrano

Independiente

124

Juan Ribes Estruch

G.E. Els Llops Villalonga

125

Julian Gregorio Ferrando

Runners Ciutat De Valencia

126

Laura Jimenez Andreu

S.M. Club Datletisme Dianium

127

Jose Sanchez Peris

Maritim-serrería

128

David Abad Escrivá

G. A. Publidom

129

Carlos Moragues Mora

Runners L'ahuir

130

Daniel Ferri Angulo

Corregatell

131

Toni Larrosa

Penya Mohicans

132

Rafa Avila Ribero

Penya Mohicans

133

Pepe Avila Ribero

Penya Mohicans

134

Carlos Aparisi Rodriguez

C. D . Masktri

135

Pablo Garcia Sánchez

Independiente

136

Fidel Cordero Saez

Independiente

137

Ximena Velez Taborga

C.A. Safor Delikiasport

138

Joan Fuster Romero

Independiente

139

Rafa Bellvis Fuster

Independiente

140

Jose Serra

Trigandia

141

Jorge Musté Guerrero

Independiente

142

Salva Ciscar Nalda

C.Correr Piles

143

Jesus Bravo Delgado

C. Correr A Gust Bellreguard

144

Zosia Whelan

Independiente

145

David Muñoz Gomez

Independiente

146

Angela Ribes Momparler

Independiente

147

Juanjo Camps Ivars

C.A. Daimús Tecnoesport

148

Jose Serrano Moreno

C.A. Els Oliveros

149

Anna Mestre Sabater

Independiente

150

Carolina Sanchez Limeres

Poc A Poc Alcoi

151

Laia Calabuig Pastor

C.D Masktri

152

Vicent Calabuig Parra

Correr A Gust Bellreguard

153

Juan Gonzalez Lopez

INOPTE

154

Jose Ramon Gregori Bertomeu

C.A. L´espenta

155

Javier Sastre Pons

G.E. Els Llops Villalonga

156

Vicent Pla Pons

Independiente

157

Rosa Mansilla Bellvis

C.A. Daimús Tecnoesport

158

Susana Honrubia Rubio

C.C. Garbí

159

Juan Pompilio Fornet Ribera

C.A. Daimús Tecnoesport

160

Moises Grimalt Moragues

Independiente

161

Roberto Rodriguez Ruzafa

C.A. L´espenta

162

Joan Peret Noguera

C.D. Masktri

163

Vicente Bataller Guillem

C.A. Daimús Tecnoesport

164

Silvia Arbona

Correr A Gust Bellreguard

165

Ximo Asco Pastor

Independiente

166

Lucia Olaso Moreno

C.Correr Piles

167

Jose Vicente Tórtola Climent

Independiente

168

Boro Serra Molla

Independiente

169

Enrique Muñoz González

Independiente

170

Antonio Mas Ochando

Independiente

171

Vicent Rubio Ribera

Crespo Cronorunners

172

Cristina Pulido Gilabert

C.A. Els Oliveros

173

Jaume Cots Ibiza

C.A. Els Oliveros

174

Hector Coll Bravo

C.E El Minuter

175

Raquel Zamora Torrijos

C.A. Els Oliveros

176

Daniel Vidal Ribero

Independiente

177

Salva Revert Fas

C.A. Safor Delikiasport

178

Alfonso Perles Salvador

Atletas Nucleo Duro De Denia

179

Javi Jordà Escrivà

C.A. Els Oliveros

180

Gloria Bertomeu Moraro

Club Córrer Piles

181

Jose Gosp Sendra

Triatlo Gandia

182

Paco Martinez Pericas

Independiente

183

Daniel Zamora Torrijos

C.A. Els Oliveros

184

Toni Martinez Pericas

Independiente

185

Arancha Rodriguez González

C.A. Safor Delikiasport

186

Ximo Colomer Garcia

Independiente

187

Loren Monzó Alonso

Ratatletes Alberic

188

Victor Neila Belda

Ratatletes Alberic

189

Maria Jesus Cerezo Arevalo

Club De Correr Piles

190

Enrique Peiro Solera

C.A. La Valldigna

191

Daniel Garrigós Femenía

C. Bernardos Trotters

192

Paula Salas García

Triatlò Sueca

193

Emilio Marques Figueres

Independiente

194

Juan Pablo Ortí Granell

Independiente

195

Eric Raymond Escriva

Independiente

196

Pepa Cardona Calabuig

Independiente

197

Nicolas Barber Castellá

C.A. Safor Delikiasport

198

Xelo Canoves Vidal

C.A. Daimús Tecnoesport

199

Gonzalo Morant Mayor

Independiente

200

Juanjo Grau Gascón

C.A. La Valldigna

201

Juansa Llopis

LESPENTA

202

Ana Maria Ortola Ortola

LESPENTA

203

Eliseo Escriva Vercher

Independiente

204

Patricia Castañeda Gordillo

C. Bernardos Trotters

205

Alicia Miravalles Alberola

Independiente

206

Liz Karina Fernández

Independiente

207

Pep Fenollar Soler

Independiente

208

Arturo Llorca Gilabert

Independiente

209

Vicente Gregori Acosta

Independiente

210

Jordi Cloquell Bañuls

Independiente

211

Chi Zhou Wu

Independiente

212

Roberto Cruañes Sanjuan

Independiente

213

Cristian Calabuig

Independiente

214

Patry Pla Gandia

C.A. Agullent

215

Francisco Javier Gómez Malla

Independiente

216

Javier Martinez Sanchez

Independiente

217

Miguel Vicente Ivars Lopez

Independiente

218

Rafa Sastre Sendra

C.E. Dorsal 19 Pego

219

Tania Navarro Agud

C.E. Dorsal 19 Pego

220

Silvia Martí Donet

Mortes Bikes-vrp Electric -club Triatló

221

Ana Moncho Barreres

Independiente

222

Pedro Nuñez Carretero

Optimasport Pf

223

Josep Antoni Mollà Fuster

Independiente

224

Juan Manuel Albors Gras

Independiente

225

Hilde Ascó Armengol

C.A. Safor Delikiasport

226

Sara Molina Baez

C.A. Safor Delikiasport

227

Armand Lascoutounas

C.A. Safor Delikiasport

228

Roberto Perello Torrens

Independiente

229

Daniel Marti Canet

Independiente

230

Ximo Gisbert Cortes

Independiente

231

Abraham Hernandiz Sancho

Independiente

232

Fernando Grau Sapena

Independiente

233

Sandra Cordoba Rovira

Independiente

234

José Escrivá Juliá

G.E. La Carena La Font

235

Silvia Navarro Miñana

C.D Masketri

236

Fina Garcia Rovira

Atletisme Benissa

237

Jorge Calatayud Sanchis

Habitale Inmobiliaria

238

Linda Blanco Ciscar

C.E. Dorsal 19 Pego

239

Federico Fuster Ibiza

Independiente

240

Sergio Muñoz Gomez

Independiente

241

Raimundo Piera Estela

Independiente

242

Gemma Miñana Moragues

Calygat

243

Jose David Molina Fuster

C. Bernardos Trotters

244

Marina Arencibia Azpúrua

C.D. Never Stop Running

245

M? Dolores Escribano Peco

Independiente

246

Juan Carlos Gonzalez Brasero

C.A. Don Quijote Albacete

247

David Sanz Albiñana

Independiente

248

Victoriano Marcos Perez

C.A. Benidorm

249

Fernando Pascual Solbes

Independiente

250

Nieves Mayor Gonzalez

C.D. Maxktri

251

Samuel Llopis Mayans

ESPURNA

252

Vicent Tercero Llorca

C.A. L´espenta

253

Victor Manuel Noguera Mari

Independiente

254

Anna Avargues Ciscar

C.D. Masktri

255

Enrique Llinares Climent

Ca Sargantana

256

Marta Avargues Ciscar

C.D. Masktri

257

Marcos Baztan Chafer

Independiente

258

Milva Rovira Sala

Club De Córrer Piles

259

Kiko Guerrero Boix

Independiente

260

M Rosa Garcia Mestre

Independiente

261

Juan Vidal Bel

Penya Mohicans

262

Maripaz Tarraso Aragon

Independiente

263

Pascual Pastor Codoñer

Colla El Parotet

264

Vicente Mestre Tomas

Independiente

265

Domingo Vidal Parra

Independiente

266

Vicente Monzo Peiro

INDEPENDIENTE

267

Asun Gregori Estruch

C.A. Els Oliveros

268

Cesar Bernabeu Estruch

Independiente

269

Maria Duato Carcel

Independiente

270

Alberto Alandete Vila

Baidengú Runners

271

José Ortola Ortola

Independiente

272

Ignacio Berenguer Fernandez

C.A.Carniceria VtE.Berenguer

273

Estefania Donat Mico

C.A.Carniceria VtE.Berenguer

274

Anna Talens Solanes

Independiente

275

Alain Sanson

Independiente

276

Paco Avargues Gadea

C.Correr A Gust Bellreguard

277

Raquel Martinez Lázaro

C.A. El Valle De Ayora

278

Sara Vila Serrano

Independiente

279

Christiane Wein

C. A. Xe Espereu-me

280

Lucia Yague Mayans

C.A. Safor Delikiasport

281

Rosa Olaso Costa

C.A. Safor Delikiasport

282

Daniel Brendan Custard Gasco

Independiente

283

Borja Blasco Castella

Independiente

284

Dora Camús Climent

Independiente

285

Alberto Llorens Roig

Independiente

286

Janine Hassan

Cd Masktri

287

Domingo Fuentes Aranda

C.D. Never Stop Running

288

Juan Miguel Escriva Escriva

Independiente

289

Jose Vicente Savall Morató

Independiente

290

Patri Egea Such

Independiente

291

Salva Vives Millet

C.A.Miramar Fent Cames

292

Guillermo Morera Balaguer

Independiente

293

Javier Mañó Sigalat

Club De Correr El Garbí

294

Paco Mañó Frasquet

Independiente

295

Juan Salavador Miralles Puig

Dorsal Xix

296

Jose Jimenez Campos

Club Deportiu Espurna

297

Jose Sevilla Caudeli

Independiente

298

Adelino Garcia Dolz

G.E. Els Llops Villalonga

299

Alfonso Choque Carreton

C.A. La Rabosa

300

Eva Esparza Guijarro

Triesport Roquette

301

Francisco Javier Galindo Chenoll

Independiente

302

Sandra Ferrando Saez

Independiente

303

Pepi Sanchez Jimenez

Independiente

304

Javier Sempere Sanchis

CT.Corriol Oliva

305

Sergio Escriva Bertomeu

Independiente

306

Inma Navalon Frances

C.E. La Vespa De Novetlè

307

Oscar Cholbi Lorente

Independiente

308

Antonia Chornet Mestre

Independiente

309

Carlos Gomar Fernandez

Independiente

310

Jaume Fuster Monzó

C.A. Safor Delikiasport

311

Jose Mut Almiñana

C.A. Ondara

312

Eva Gordillo Cana

Independiente

313

Laura Berbegall Giménez

C.A. Safor Delikiasport

314

Daniel Aparisi Castillo

Independiente

315

Sergio Chafer Miñana

C.A. Xío De Llutxent

316

Laura Payá Pastor

Independiente

317

Andrea Galbis

Independiente

318

Juani Martinez Canto

C.A. Ondara

319

Rafa Morató Sanchis

Independiente

320

Rafa Morató Robles

Independiente

321

Juan Carlos Navarro Orts

Independiente

322

Santi Esteve Calabuig

Independiente

323

Amparo Aparici ChOVER

INDEPENDIENE

324

Ana Rostoll Santacreu

C.A.Benissa

325

Rafael Muro Rodriguez

Independiente

326

Antonio Lopez Galiana

C.A. Vall D´albaida

327

Jose Damian Martin Palomino

C.A. Vall D´albaida

328

Angela Cebrian Ortega

Club Deportiu Espurna

329

Paco Benavent Gregori

C.A. Els Oliveros

330

José Moreno Lorente

C.A. Xío De Llutxent

331

Àlvar Vidal I Català

Independiente

332

Ana Salort Tercero

Independiente

333

Jose Antonio Franco Rodriguez

Independiente

334

Tomás Ortega Doménech

Independiente

335

Jose Antonio Guzman Baigorria

Independiente

336

Claudia Méndez Herrera

Independiente

337

Xaro Tomàs Tecles

Corriol Xtrem

338

Amian Climent Arques

Club Esportiu Espurna

339

Javier Arroyo Cebrian

C.A. L´espenta

340

Isabel Vidal Palomares

Club Esportiu Espurna

341

Pepe Caselles Miralles

Independiente

342

Leonardo Joaquin Monsalve Rodriguez

Independiente

343

Rubén Toran Navarro

Independiente

344

Miguel Moreno Catala

C.A. Ondara

345

Angel Andres Ballesteros

Maritim-serreria

346

Carmen Esteve Pons

Marítim Serreria

347

Paula Pellicer Raja

C.C Xeraco

348

Joan Sanchis Castelló

Club De Córrer Xeraco

349

Olga Vendrell Albi

Mortes Bikes-vrp Electric -club Triatló

350

Laura Escudero Ruiz De La

Independiente

351

Alejandra García García Gómez

Independiente

352

Amparo Berbegall Sendra

Independiente

353

Mcarmen Serena Gomez

Independiente

354

Encarna Ripoll Boigues

C. Correr A Gust Bellreguard

355

Maria Jose Aracil Sanchez

Onsen Runners Alcoi

356

Sisi Mayans Blanco

Independiente

357

Jose Antonio Bañuls Pedro

Enganxa´t A Correr

358

Juanma Abad Soler

Alcoy

359

Sonia Navasquillo Calderon

Independiente

360

Toni Castello Alonso

Independiente

361

Antonio Moya Molina

C.T. Gandía

362

Montse Mira Silvestre

Independiente

363

Olga Mahiques Hernández

Club De Correr El Garbí

364

Luis Perez Bañuls

Club De Correr El Garbí

365

Matthew White

Independiente

366

Vicente Garcia Gomez

Independiente

367

Alba Cloquell Badenes

Independiente

368

Salvador Limorti Climent

C.A. Silla

369

Paco Ibiza Peiró

Independiente

370

Alicia Puig Estruch

Independiente

371

Inés Comes Perucho

Independiente

372

Adolfo Muñoz Martin-pero

Independiente

373

Inés Morillo Tormo

C.A. La Gerreria Running

374

Helena Lopez Sanchez

Independiente

375

Thalía Montagud Pedrós

Almirunning

376

Jessica Vanesa Asensio Faya

Onsen Runners Alcoi

377

Juan Bautista Ferrando Nicolas

C.A. Carcaixent

378

Juani Adrian Sanchez

Independiente

379

Amparo Garcia Giner

Independiente

380

Jessica Howell

Independiente

381

Elena López Lara

C.A Irun Calp

382

Noelia Pellicer Tomas

Irun Calp

383

Maria Mena Salort

Independiente

384

Cristina Aparici Garcia

C.A. Belgida

385

Antonia Arjona García

Independiente

386

Juan García Adrián

Independiente

387

Adriana Moscardó Marín

Independiente

388

Vicent Ciscar

Maritim-serreria

389

Manolo Suarez

Maritim-serreria

390

Marian Morales Capuchino

Independiente

391

Mariola Ciscar Sanlorenzo

Club Muntanyer Xeraco

392

Carmina Segarra Monfort

Independiente

393

M Angeles Mengual Narvaez

Independiente

394

Rodrigo Cariqueo Campos

Independiente

395

Cristina Millan Castaño

Maritim-serreria

396

Elvira Perea Hernandez

Maritim-serrería

397

Mamen Gavila Guardiola

C. A. Xe Espereu-me

398

Mara Sempere Manuel

Independiente

399

Beatriz Pedrós Canet

Independiente

400

Eduard Rubiols Llopart

Independiente

401

Xelo Ortolá I Moltó

C.A. Safor Delikiasport

402

Reiner Schreiber

Just4fun Kalbsches Haus

403

Alba Estival Mollà

Independiente

404

Teresa Monzonís Cardona

Independiente